TOPlist

Nejnovější Android aplikace z Google Play #122: Spolehlivější internet a Magnesium Launcher

Nejnovější_aplikace_z_google_play

Pondělní aprílové počasí může sice znepříjemnit cestu do práce nebo školy, Svět Androida vám však oživí začínající týden nadílkou nových aplikací z Google Play. Zaujala nás aplikace Speedify, která se postará o stabilní internet pomocí používání Wi-Fi a 3G připojení zároveň. Rewind sice nezaznamená audio pozpátku, rozhodně však umožní pohodlnější, rychlejší a nenápadnější nahrávání zvuků kolem vás. Phlip! se postará o zvýšení vaší produktivity a výběr aplikací zabalí zbrusu nový Magnesium Launcher.

Speedify VPN pro spolehlivější internet

Nespolehlivá Wi-Fi, která neustále padá nebo ztrácí signál? Proč si neužít spolehlivějšího připojení díky aplikaci Speedify. Speedify je typ VPN, která se připojí na nejbližší rychlý server a umožní současné používání Wi-Fi a mobilního připojení. Inteligentní využití obou zdrojů má za následek plynulejší a rychlejší připojení bez sekání a zbytečných výpadků.

Chytrá aplikace navíc zrychlí internet kdykoli, kdy je to potřeba. Speedify zdarma nabízí přenesení 1 GB dat za měsíc a rozhodně stojí za vyzkoušení – zejména, pokud vás štve nespolehlivá Wi-Fi a nevadí vám o něco vyšší spotřeba mobilních dat. Pro použití aplikace je potřeba se registrovat.

Speedify
Speedify

Zaznamenávejte zvuk s Rewind

Nová aplikace Rewind vás sice nevrátí zpátky v čase, pomůže však uchovat audio záznamy, ke kterým byste se někdy chtěli vrátit. Pasivně nahrává na pozadí vše, co se kolem vás děje. Díky přístupu ze stahovací lišty nebo widgetu je nahrávání snadné spustit a následně záznamy pohodlně procházet. Ať už se rozhodnete být soukromým detektivem nebo často potřebujete rychle a nenápadně zaznamenat audio a přitom telefon nadále používat, nenápadná aplikace Rewind by mohla být to pravé.

Rewind: Reverse Voice Recorder
Rewind: Reverse Voice Recorder

Zvyšte svou produktivitu s Phlip!

Tápete v produktivitě v práci? Nejčastějším rušičem činností, které vyžadují soustředění, je v dnešní době bezesporu neustále zapnutý smartphone, sociální sítě a kupa notifikací. Jednoduchá aplikace Phlip! se vás pokusí motivovat k odložení telefonu pěknými barvičkami a grafem produktivity.

V minimalistickém designu stačí spustit čas a poté telefon otočit displejem dolů. Aplikace počítá odpracovaný čas – pokud však mobil přetočíte zpět a přestanete úkolu věnovat pozornost, Phlip! nepěkně zavrní, pozastaví se a nemilosrdně vám graf pokazí.

Phlip! - Simple Productivity
Phlip! - Simple Productivity

Vyzkoušejte nový Magnesium Launcher

Netradiční launcher Magnesium přijde k chuti uživatelům, kteří dávají přednost lehce dostupným informacím a aplikacím na jednom místě. Absence plochy jako takové u launcheru vůbec nevadí – naopak se nám zajímavý koncept líbil. Všechny aplikace naleznete v menu, ve kterém se dá pohodlně vyhledávat. K dispozici je rovněž stálá nabídka 5 libovolně zvolených aplikací.

[alert-announce]Tip: Nebojte se personalizace – Magnesium Launcher se skutečně povedl, potřebuje však vaše zdroje informací.[/alert-announce]

Ozvláštněním je pak prostor sloužící jako „plocha“, kde naleznete výčet informací a novinek ze sociálních sítí, hovorů, SMS, RSS obsahu a další. Plynulý Magnesium Launcher je zdarma, pro zpřístupnění všech funkcí je však potřeba zaplatit.

Magnesium Launcher
Magnesium Launcher

Dejte šanci dalším novinkám

Johanna Kovaczicz
O Autorovi - Johanna Kovaczicz

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)