Nejnovější Android aplikace z Google Play #120: Rozšířená realita a YouTube challenge

Nejnovější_aplikace_z_google_play

Následující chladný týden odstartujeme opět nejnovějšími aplikacemi z Google Play. Dnešní nadílka skýtá zajímavou rozšířenou i virtuální realitu iStaging, která cílí na zařizování bytu. Pro uživatele preferující hudbu uloženou v mobilu je tu designový Momo Player a pro fandy YouTube výzev i Draw My Story, která se inspirovala u oblíbené challenge Draw My Life. A pokud máte více účtů třeba na Facebooku, Twitteru nebo Clash of Clans, Parallel Space se postará o jejich efektivní přepínání bez námahy.

Draw my Story se inspiruje YouTubery

Jsou vám povědomá videa YouTube, kde lidé pomocí bílé tabule, fixy a následných různě povedených malůvek vypráví svůj životní příběh? Challenge se jmenuje Draw My Life a nová Android aplikace Draw My Story na ni v podobném duchu navazuje. Povedené rozhraní aplikace vám umožní kreslit své vlastní jednoduché příběhy, nahrávat je, zrychlovat a různě editovat. K dispozici je vám jak bílé plátno, tak vlastní zvolená pozadí, obrázky i barvy. K videu lze dodatečně nahrát i vlastní zvukový komentář.

Draw My Story
Draw My Story

Díky iStaging si vyzkoušíte nábytek přímo u vás doma

Rekonstruujete byt nebo vybavujete místnost? Pak by se vám mohla hodit aplikace iStaging. Aplikace pomocí rozšířené reality a katalogu produktů promítne nábytek přímo do vašeho pokoje. Pokud toužíte pouze po inspiraci, můžete si prohlédnout hotové pokoje s Google Cardboard nebo ve 360° zobrazení bez brýlí. Zajímavá aplikace je zdarma, a ačkoli produkty nabízí ke koupi, aplikace není žádným nekvalitním tahákem za účelem zisku. I když zrovna nezařizujete dům, iStaging rozhodně stojí za vyzkoušení.

iStaging - Interior Design
iStaging - Interior Design

[alert-success]Pozor: Aplikace potřebuje ke svému chodu stabilní internetové připojení![/alert-success]

Designový přehrávač Momo Player

Ačkoli se streamovací služby typu Spotify, Google Music či Deezer těší velké oblibě, stále jsou mezi androiďáky uživatelé dávající přednost klasickým nahraným mp3 souborům v telefonu. Pokud jste jeden z nich, vyzkoušejte jednoduchý hudební přehrávač Momo Music Player. Designovka se nečekaně tváří podobně jako zmiňované služby a nabízí i podobnou funkcionalitu, jen s vašimi vlastními soubory.

Momo Music Player
Momo Music Player

Parallel Space efektivně vyřeší přepínání mezi různými účty

Ačkoli má spousta aplikací podporu přepínání mezi různými účty, stále to není to pravé ořechové. Navíc je skákání z účtu na účet často otravné a neefektivní. Parallel Space „duplikuje“ nainstalované aplikace, které používáte s více účty. V seznamu aplikací vytvoří zástupce, který vypadá až na barevné označení totožně s originální aplikací.

Stačí ji provázat s vybraným účtem a funguje stejně jako originál. Ve výsledku tedy máte v aplikacích ikonu Facebooku dvakrát, každá se však váže k jinému účtu. Parallel Space neposlouží jen v oblasti sociálních sítí – pokud máte více účtů ve hrách, jako Clash of Clans, rozhodně aplikaci vyzkoušejte.

Parallel Space - Multiple acco
Parallel Space - Multiple acco

Vyzkoušejte další skvělé aplikace

Johanna Kovaczicz
O Autorovi - Johanna Kovaczicz

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)