Nejnovější Android aplikace z Google Play #124: Snadné kopírování a vylepšené návyky

Nejnovější aplikace z google play 124

Výběr nových aplikací tento týden odstartuje šikovný kopírovací nástroj Universal Copy. Poslouží v případech, kdy je nativní kopírování na Androidu krátké. Pro vytváření zápisků využijte elegantní aplikaci Minimal Writer a vytvořte si užitečné návyky pomocí Loop Habit Tracker. Důležité dokumenty můžete mít stále při ruce – pomůže aplikace Docady.

Na Universal Copy je Android kopírování krátké

Kopírování na Androidu by mohlo být bezpochyby lepším zážitkem. V mnoha případech však klasické podržení textu a následný výběr příslušné ikony ke kopírování stačí – co si ale počít v aplikaci Facebooku, Instagramu a dalších prostředí, kde integrovaný výběr textu a kopírování není možné? Problém řeší jednoduchá aplikace Universal Copy. Universal Copy pohodlně zkopíruje obsah na obrazovce – stačí funkci aktivovat ve stahovací liště a rázem lze kopírovat i nemožné.

Universal Copy
Universal Copy

Aplikace Minimal Writer pro náročné minimalisty

Svým lehkým designem nás zaujala nová aplikace Minimal Writer, která už svým názvem cílí na opravdové minimalisty. Minimal Writer je jednoduchý zápisník, který nabízí grafiky opravdu poskrovnu – to však rozhodně není výtka. Přehledné prostředí neruší přemrštěná snaha o vytvoření barevných políček a tlačítek, příjemná kombinace černé, bílé a červené spolu pěkně ladí i bez nich. V aplikaci lze vytvářet a sdílet různé poznámky, zápisky a vstupy v jednoduchém rozhraní. Navíc si můžete zvolit tmavé téma.

Minimal Writer
Minimal Writer

“Naprogramujte se” s Loop Habit Tracker

Zkoušeli jste si v minulosti vytvořit správné návyky, ale úspěch se nedostavil? Proč nevyužít něčeho, co máme po ruce denně – smartphonu. Nainstalujte si Loop Habit Tracker a díky připomínkám a praktickým grafům půjde tvoření správných návyků jako po másle.

Výhodou je vlastní tvorba oznámení, názvů a otázek v aplikaci – upozornění nebo otázky, zda jste vykonali to či ono vás tedy nebudou obtěžovat v angličtině. V seznamu vašich návyků v různých barvách stačí dlouhým stisknutím odkliknout dnešní aktivitu – ta se okamžitě promítne do grafu, který můžete v čase sledovat.

Loop Habit Tracker
Loop Habit Tracker

Správce dokumentů Docady

Nudí vás klasický papír a chcete mít své důležité dokumenty neustále při sobě? Vyzkoušejte novinku Docady – inteligentní rozhraní pracuje s všemožnými populárními cloudy, nabízí funkci skeneru v potřebných formátech, zvládá export do PDF a navíc ještě dobře vypadá.

Aplikace je spíše systémem, který umožňuje uchovávat vše od pasu, rodného listu, smluv až po složenky nebo pojištění auta. Dokumenty jsou zabezpečeny vámi navoleným pinem – přesto focení například kreditních karet nedoporučujeme. V aplikaci lze skladovat dokumenty i ostatních členů rodiny, stačí jim vytvořit profil se jménem.

Manage and Organize Documents
Manage and Organize Documents

Dejte šanci dalším novinkám

Johanna Kovaczicz
O Autorovi - Johanna Kovaczicz

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)