Nejnovější Android aplikace z Google Play #97 – SuperStar, špionáž a další

android aplikace 97 hlavni

Jaké Android aplikace to budou dnes? Jako první si představíme oficiální aplikaci k pěvecké soutěži Česko hledá SuperStar. Následovat bude aplikace Encore, která usnadní přístup k hudbě z různých zdrojů. Třetím tipem je sledovací aplikace Phone Watcher, díky které můžete vzdáleně sledovat polohu, číst SMS zprávy či prohlížet historii volání cílového zařízení. Na závěr si představíme aplikaci Clearlock, jež nastartuje vaše maximální soustředění při práci či učení. To vše v dnešním díle seriálu Nejnovější Android aplikace z Google Play 97.

SuperStar

Známá pěvecká soutěž Česko hledá SuperStar má svoji vlastní aplikaci. Ta vám pomůže ve sledování aktuálních novinek, rozhovorů a vystoupení zpěváků. Autoři aplikace rovněž lákají na zákulisní videa, která v televizi neuvidíte. Do aplikace se můžete přihlásit přes účet televize Nova či prostřednictvím sociální sítě Facebook. To vám následně umožní reagovat v komentářích. Veškerá videa, články a fotografie se velmi rychle načítají a jejich konzumace je tak opravdu pohodlná. Pokud máte SuperStar v lásce a nechcete, aby vám cokoliv z této show uteklo, neváhejte si aplikaci stáhnout.

Encore

Máte rádi hudbu? Chtěli byste mít všechny své oblíbené skladby na jednom místě? Pomůže vám v tom aplikace Encore, která podporuje pluginy známých hudebních aplikací, jako například Spotify či Google Music. Encore dokáže všechny vaše skladby/playlisty z různých zdrojů unifikovat, což vám poté umožní bezstarostný poslech všech vašich oblíbených skladeb, a to bez nutnosti využívání několika aplikací. Při tvorbě playlistů lze vybírat i lokální hudbu, tedy skladby uložené ve vašem telefonu. Když například posloucháte originální album známého interpreta ze Spotify a poté chcete slyšet několik běžně nedohledatelných cover-verzí stejného autora, Encore si s touto situací hravě poradí. Aplikace navíc nabídne velmi líbivé animace a design laděný do stylu Material.

Encore Music
Encore Music

Phone Watcher

Autoři aplikace Phone Watcher v jejím popisku v obchodě Google Play uvádí, že slouží k monitorování aktivit telefonu, které by mělo zamezit nechtěnému chování, nebo posloužit k bezpečnostním důvodům. V popisku se dále dočtete, že se aplikace hodí v rámci rodičovské kontroly svých dětí. Prostřednictvím Phone Watcher lze vzdáleně sledovat veškeré aktivity realizované mobilním telefonem. S využitím internetového rozhraní si hravě prohlédnete uskutečněné hovory, SMS zprávy, historii prohlížení internetu, fotografie, videa, seznam kontaktů, GPS polohu a spoustu dalšího. Aplikaci stačí nainstalovat do telefonu, jenž  chcete vzdáleně kontrolovat. Po spuštění aplikace na konkrétním telefonu zadáte email, kde vám následně dojdou přihlašovací údaje. Těmi se přihlásíte do přehledného webového rozhraní, kde získáte všechny podrobné informace týkající se cílového zařízení.

PhoneWatcher - Mobile Tracker
PhoneWatcher - Mobile Tracker

ClearLock

Učíte se či vyvíjíte jakoukoli jinou aktivitu vyžadující soustředění a váš mobilní telefon vás nechce nechat na pokoji? Proč nevyzkoušet ClearLock – aplikaci, která zablokuje přístup ke všem žroutům času a “rozptylovačům”.Po instalaci ClearLocku je zapotřebí jej povolit v systému, k čemuž vás aplikace při spuštění vyzve. Pak už jen stačí zaškrtnout všechny aplikace, které vás při práci či učení rozptylují, určit jim dobu nepřístupnosti a vaši volbu potvrdit. Když se pak pokusíte některou z označených aplikací spustit, dojde k jejímu automatickému zastavení. Jediným způsobem, jak ClearLock obejít, je restartovat váš telefon. To sice nepředstavuje nereálný úkol, vývojáři aplikace ovšem počítají s tím, že se na restart vykašlete a raději se začnete pořádně soustředit.

Nejnovější Android aplikace z Google Play

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)