Menu

Nejnovější Android aplikace z Google Play #88 – výlety v Česku, fotokniha z mobilu a další

Jaké Android aplikace si dnes představíme? Jako první to bude aplikace Czech Film Trips určená k plánování výletů do lokací známých z českých filmů. Následuje Redub pro předabování hudebních hitů ve vašem podání. Třetím tipem na aplikaci bude FotoImpuls pro jednoduchou tvorbu fotoknih a na závěr si představíme parádní selfie aplikaci BestMe Selfie Camera. To vše v dnešním díle seriálu Nejnovější Android aplikace z Google Play #88.

Czech Film Trips

Máme zde aplikaci jako stvořenou pro léto. Czech Film Trips slouží k plánování výletů, ovšem ne jen tak ledajakých. Aplikace obsahuje všechny lokace, které můžete znát z českých filmů, především pak pohádek. Místa zájmu lze řadit podle vaší lokace, zadané lokace či dle konkrétních filmů. Navštívit tak můžete místa, kde se například natáčela Šíleně smutná princezna, Ať žijí duchové!, Bobule a spousta dalších známých filmů. Rozliknutím bodu zájmu si můžete prohlédnout fotografie dané lokace, uložit si ji do oblíbených, nebo se přímo odkázat do některé z vámi využívaných navigací a vydat se na výlet.

Czech Film Trips
Czech Film Trips
Developer: Czechtourism
Price: Free

Redub

Aplikace Redub slouží k vytváření vtipných videí, ve kterých se zhostíte role dabéra a budete tvořit originální videa inspirovaná známými hudebními klipy a momenty. Redub po vybrání vhodného klipu spustí přední fotoaparát. Když spustíte nahrávání, automaticky v malém okénku nastartuje oficiální klip, jenž se budete snažit napodobit. U výsledných videí lze definovat pozice originálního a vámi natočeného videa, dále videím přidávat filtry a samozřejmě je také sdílet. Vytvořená videa se vám zároveň ukládají do galerie.

The app was not found in the store. :-(

FotoImpuls

Na našem portále jsme vám již několikrát představovali aplikaci Pohlednice Online od České pošty. Prostřednictvím chytrého telefonu jste v ní mohli vytvořit pohlednici a následně ji zaslat vašim známým. V aplikaci FotoImpuls nebudete vytvářet pohlednici, nýbrž fotoknihu. Principy však zůstávají téměř stejné – přes aplikaci lze do fotoknihy nahrát jakékoliv snímky vaší galerie, vybrat si požadovaný formát fotoknihy, její vazbu apod. Po vytvoření pouze zvolíte platební podmínky a dodací adresu a vaše fotokniha by vám měla do 3-7 dnů dorazit. Samotné vytváření fotoknihy je velmi snadné a intuitivní, za což dáváme palec nahoru. V aplikaci jsme testovali pouze vytváření a úpravu fotografií, pokud tedy někdo z vás máte zkušenost s úspěšným doručením fotoknihy, určitě nám v komentářích dejte vědět, jak jste byli spokojeni.

FotoImpuls
FotoImpuls
Developer: volten
Price: Free

 BestMe Selfie Camera

BestMe Selfie Camera se prezentuje jako jedna z nejlepších aplikací pro tvorbu selfie fotografií. Našlápnuto má určitě velmi dobře, neboť obsahuje spoustu velmi kvalitních filtrů a několik dalších povedených prvků. Jedná se například o snadné ovládání změny kontrastu při focení (tažením prstu nahoru či dolů po obrazovce) a tvorbu koláží v reálném čase. Stačí si vybrat mřížku, která se vám zamlouvá a následně do ní začít pořizovat fotografie. Při focení lze využít časovače a naplánovat tak prodlevu mezi focením až o 15 vteřin. Abychom nezapomněli dodat, bez časovače v aplikaci fotíte tak, že se dotknete displeje (kdekoliv).

BestMe Selfie Camera
BestMe Selfie Camera
Developer: RILEY CILLIAN
Price: Free+

Nejnovější Android aplikace z Google Play

 

Komentáře

Sarger

Sarger 0

z aplikace
6.7.2015 6:34

Akou zmenou prešiel tento článok, ked mi ho na lollipope zobrazuje normálne(cháp ako na KK) ? A všetky ostatné články majú stále zmenšený text.

Pavel

Pavel

z aplikace
6.7.2015 6:50

To neví nikdo, ani autor článku a ani autor samotné aplikace.
Aplikace SA si žije vlastním životem.

Trent

trent -1

z aplikace
6.7.2015 6:54

Mě by zase zajímalo, jaký je smysl selfí fotek? Stále nad tím přemýšlím a nic mě nenapadá. Zvlášť, když jdou třeba dva a pak si každý zvlášť dělá selfí… Toho ten druhý nemůže vyblejsknout?

yxc

yxc

6.7.2015 7:11

Trent, tak to s tebou zcela souhlasím. Dle mého názoru je selfí typický produkt komerce a toho. že většina lidí jsou jen ovce. Stačí, když někdo napíše, že je něco in a cool pak to opíše někdo další a pak bez jedině myšlenky se to šíří aniž by se přemýšlelo zda jde o dobrou věc či myšlenku. Jenže, když to píšou vedle, tak přeci musím o tom také informovat. Takhle dnes svět funguje a nejde jen o selfí. Podobně je to třeba i se zákony nebo různými názory co se šíří v mediích a utváří nepsané normy co je normální a co není. Jen si říkám, kdy lidi začnou myslet samostatně a využívat šedé buňky mozkové místo toho aby se nechávali manipulovat okolím.

Pavel

Pavel

z aplikace
6.7.2015 7:15

@trent:
Nemůže, proto jen on sám ví nejlépe jak má na fotce vypadat a kdyby ho fotil ten druhý, tak se přece nevidí.
Tím samozřejmě selfie neobhajuji a přijde mi stejně stupidní jak Tobě.

Libor Foltýnek

6.7.2015 8:57

Trent: asi holt nejsi cílovka. Já třeba fotím fakt hodně, ale sám se foťáku vyhýbám jako čert kříži a představa, že fotím sám sebe a ještě to někde vystavuju, je mně vyloženě nepříjemná.
Na druhou stranu pro ty statisíce, spíš milióny mladých, to asi nějaký smysl má, tak proč jim neudělat aplikaci?
BTW já třeba nevidím žádný smysl ani v tom, když se 2×5 lidí na ledě rve o černou placku nebo 2×10 lidí běhá po trávě za balónem, ale milióny lidí v tom nějaký smysl asi vidí ;) Další lidi zase nevidí smysl v chytrých telefonech…

Substance242

Substance242

6.7.2015 12:16

Trent: The Fragile (Instrumental) je super, dík!

Boos

z aplikace
6.7.2015 12:28

Sarger: v tomto článku se nevyskytují široké obrázky, to je podle mě důvod proč se text rozbrazuje správně.

Sarger

Sarger 0

z aplikace
6.7.2015 22:42

Boos: porovnal som to s inými článkami a celkom to aj dáva zmysel.

RSS (komentáře k článku)