Nejnovější Android aplikace z Google Play #85 – hledač nových aplikací, čistič paměti a další

Comp 1_00000

Po, doufejme, vydařeném týdnu přichází opět pondělní ráno, které s sebou přináší nový nášup aplikací. Dnes si představíme nástroj pro vyhledávání nových aplikací AppHunt, čistič paměti UC Cleaner, virtuální procházku po měsíci Moon Tours a aplikaci pro skupinový videohovor až pro 200 lidí. Pojďme na to.

AppHunt

Patříte mezi uživatele, kteří rádi zkouší a instalují nové aplikace? Chtěli byste mít přehled, která aplikace byla právě aktualizována? Pak by do vašeho hledáčku mohla padnout Android aplikace s názvem AppHunt. Samotní uživatelé mohou dokonce hlasovat pro nejlepší aplikace za poslední období, díky čemuž lze odhadnout povedenou a kvalitní novou aplikaci.

UC Cleaner: Clean Memory

Spousta uživatelů mobilních telefonů s Androidem by se dala označit za “ladiče”. Tito uživatelé mají rádi absolutní kontrolu a přehled nad tím, která aplikace právě běží a kolik zabírá místa v paměti RAM či interním úložišti. Jednou z aplikací, která s těmito “problémy” pomůže, je UC Cleaner: Clean Memory. Díky této aplikaci lze sledovat a ukončovat programy běžící na pozadí, stejně tak zjistit, které aplikace a soubory zabírají místo v interním úložišti, a promazat jej.

UC Cleaner (Boost & Clean)
UC Cleaner (Boost & Clean)

Moon Tours

Pokud se vášnivě zajímáte o vesmír a vše kolem něj, mohli byste ocenit aplikaci Moon Tours, díky které lze prozkoumávat povrch našeho měsíce. Aplikace v sobě obsahuje snímky povrchu s dalšími informacemi a databází kráterů, výbornou možností je také 3D pohled na povrch měsíce.

Popcorn Buzz: Free Group Calls

Tato nová aplikace se zařadí po bok internetových “kecálků” pro tvorbu videohovorů. Jedinečnou vlastností je podpora konferenčních hovorů až pro 200 lidí. Je to vlastnost, kterou se Popcorn Buzz: Free Group Calls odlišuje například od Hangouts, které jsou již předinstalovány v systému. Vytvoření hovoru je otázkou několika sekund, velmi snadno lze pozvat ostatní uživatele. Popcorn Buzz: Free Group Calls je bohužel omezen pouze pro Android, nelze tedy volat s uživateli na PC.

Popcorn Buzz: Free Group Calls
Popcorn Buzz: Free Group Calls

Nejnovější Android aplikace z Google Play

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (20)