Nejnovější Android aplikace z Google Play #52 – Launcher s parádními efekty, čistka zbytečných souborů a další

52 hlavni

Jako první vás dnes čeká čistič paměti a zbytečně běžících procesů zpomalujících vaše zařízení – Cleaner – Speed Booster. Následovat bude aplikace, v níž můžete vystřihovat pasáže z vašich skladeb a používat je jako tón pro vyzvánění, notifikace, apod. Třetím tipem na aplikaci je skvělá série živých tapet Day Night Live Wallpaper, které se budou měnit podle aktuálních venkovních podmínek. Na závěr jsme pro vás vybrali nenáročný Launcher Zero s parádními animacemi, mnoha tématy a dalšími super funkcemi. To vše ve dnešním díle seriálu Nejnovější Android aplikace z Google Play.

Cleaner – Speed Booster

Cleaner – Speed Booster patří mezi univerzální čističe vašeho zařízení. Zaplacením 20 Kč za Pro verzi se zbavíte všech potenciálních reklam, které v podobných aplikací vyskakují jedna báseň. Tento Cleaner dokáže zrychlit vaše zařízení prostřednictvím ukončení běžících procesů, odstranění zbytečných souborů, historie vašeho prohlížeče (a historie Google Play vyhledávání), dále můžete odstranit veškeré logy příchozích/odchozích hovorů a SMS zpráv, odstraňovat nainstalované aplikace + ukončovat předinstalované. Poslední funkcí tohoto čističe je navýšení herního výkonu až o 20 %. Všechny hry, u kterých budete chtít aplikovat tento boost, můžete umístit do widgetu na plochu, odkud pak po jejich spuštění dojde k lepší optimalizaci pro plynulejší herní zážitek.

Cleaner - Master Speed Booster 1 android aplikace

Cleaner - Boost & Optimize
Cleaner - Boost & Optimize

Ringtone

S aplikací Ringtone si vytvoříte vyzvánění přesně podle vašich představ. Po spuštění aplikace se vám načtou všechny skladby vašeho telefonu. Po jejich vybrání se dostanete do zvukové vizualizace, kde můžete používat 2 posuvníky k ořezání vaší skladby. Místo posuvníků také můžete zadat přesný časový interval. Když máte hotovo, stačí stisknout obrázek diskety, čímž vybranou pasáž uložíte. Můžete ji uložit buďto jako Hudbu, Alarm, Notifikaci, nebo Vyzvánění. Když např. vybranou pasáž nastavíte jako vyzvánění, můžete si pak vybrat, zda jej chcete použít jako defaultní zvonění, nebo přiřadit konkrétnímu kontaktu. Práce s aplikací je opravdu velmi jednoduchá.

Ringtone Droid 1

a933d7995be222776c1b0eda8dfecb84?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Day Night Live Wallpaper

Je série krásných živých tapet vývojáře Teragon. Ten vytvořil aplikaci, do které zabalil všechny své populární živé tapety. Aplikaci prodává s 50% slevou (za 50 Kč), což se vzhledem k vizuální stránce tapet a jejich animacím opravdu vyplatí. Aby toho nebylo málo, v této aplikaci se vám budou tapety automaticky měnit na základě vaší GPS lokace (s využitím algoritmu pro “výpočet” východu a západu slunce). U každé živé tapety můžete nastavit její specifikace. Konkrétně se může jednat o nastavení přítomnosti hvězd, měsíce, barvy oblohy apod. Živé tapety jsou také interaktivní. Když například stisknete prst na stromy, začnou z nich vyletovat ptáci. Tato aplikace rozhodně stojí za instalaci.

Day Night Live Wallpaper 1

Day Night Live Wallpaper (All)
Day Night Live Wallpaper (All)

Zero

Zero je alternativní launcher s atraktivním prostředím, povedenými animacemi a spoustou témat. Tento Launcher na první pohled připomíná MIUI ROM. Nemá totiž seznam aplikací, a proto jsou v základu všechny vaše aplikace umístěny na ploše. Jsou zde ovšem složky, do kterých si můžete vaše aplikace uspořádat. Co se týče efektů přechodu mezi plochami, jsou zde na výběr pouze 3. Jeden přechod je klasický, bez efektu, kdežto zbylé 2 (Crystal a Cloth), vypadají velmi působivě. V nastavení Launcheru si můžete upravit velikost mřížky, vypnout/zapnout nekonečné scrollování, funkci Quick switch a také lze nastavit tapetu a téma. Po instalaci Launcheru dostanete 3 klíče, díky kterých si můžete odemknout 3 témata. Každých dalších 24 hodin získáte automaticky 1 klíč pro odemknutí a stažení dalších témat (vcelku zajímavý systém). Zero Launcher dále nabídne několik typů ikon. Můžete je přepínat stisknutím jediného tlačítka (aplikace) na ploše.

Zero 1

ZERO Launcher- HD Themes,3D Wallpapers,Color Icons
ZERO Launcher- HD Themes,3D Wallpapers,Color Icons

Odkazy na poslední díly seriálu „Nejnovější Android aplikace z Google Play“

Jirka Pernica
O Autorovi - Jirka Pernica

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (35)