Android 9 Pistachio? Každoroční spekulace o názvu nového Androidu začínají

android 9 pistachio

Google pravidelně oznamuje nové verze Androidu s předstihem několika měsíců, a i díky betaverzím již nyní víme,  co všechno Google má v plánu do Androidu P. Je tu ale jedna věc, kterou si vždy nechává až na oficiální den vydání. Máme na mysli samozřejmě pojmenování nové verze. Už se z toho stala každoroční tradice, že komunita chvíli před vydáním začne odhadovat název. Ten první možný je na světě, bude to Android 9 Pistachio?

Polský Huawei možná prozradil název nového Androidu

Už dlouho to trvat nebude a budeme vědět, jak se nový Android oficiálně nazývá. Teď nás však čeká několik týdnů plných spekulací a úniků toho, jak se vlastně nová verze bude jmenovat. Díky polskému zastoupení společnosti Huawei se ale tento rok možná ničeho nedočkáme. Jeden z uživatelů se ptal na to, jak to bude s aktualizací na Huawei P9 Lite.

android 9 pistachio spekulace huawei

Odpověď přišla a hodně překvapila, protože se v odpovědi pravděpodobně neúmyslně odhalil název Android Pistachio. Takto samostatně se nejedná o nic moc zajímavého. Ale o Androidu 9 Pistachio psal dříve již server Bloomberg a takhle už máme rovnou dva rozdílné zdroje, které hovoří o tom, že nový Android se bude nazývat po pistáciích. I když tedy Bloomberg psal o Android Pistachio Ice Cream. Pistáciím nasvědčuje i barevné provedení písmena P, které můžeme vidět v betaverzi Android P.

Jak se vám líbí název Android 9 Pistachio? Máte nějaké lepší návrhy pro název Androidu P?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)