Android 9 Pie se rozjíždí: První Xiaomi již dostává aktualizaci

xiaomi android pie aktualizace

Brzy se dočkáme nástupce Xiaomi Mi Mix 2S, to ale neznamená, že na něj čínská společnost zapomněla. Je to spíše naopak, tento telefon byl součástí Android Pie Beta programu od Googlu a i díky tomu se na poměry Xiaomi dočkal velmi brzy aktualizace. Společnost totiž včera oznámila oficiální zahájení aktualizace na Android 9 Pie.

Xiaomi Mi Mix 2S již dostává aktualizaci na Android 9 Pie

Nová  aktualizace pro Xiaomi Mi Mix 2S samozřejmě přináší nové funkce, opravy, zlepšení stability a rychlosti systému apod. Telefon obdržel nová gesta pro ovládání systému, úpravu systému pro 18:9 displeje, nechybí ani adaptivní  baterie a také novinky z nadstavby MIUI 10, která je také k dispozici pro tento telefon.

android 9 pie xiaomi mi mix 2S

Xiaomi také přidalo několik AI funkcí, a to v aplikaci kamera, ale i třeba v možnostech rychlejšího spuštění aplikací. Předělaly se také prvky jako notifikační panel, menu posledních otevřených aplikací, ikony, ovládání hlasitosti atd. Aktualizace se postupně začíná uvolňovat dnešním dnem. Neznamená to ale, že aktualizace vám musí přijít dnes, může to být klidně i s několika týdením zpožděním.

Xiaomi Mi Mix 2S

Xiaomi Mi Mix 2S

1.0
  • Displej 5,99", IPS, 2160 x 1080 px
  • Procesor Qualcomm Snapdragon 845
  • RAM 8 GB
  • Fotoaparát 2x 12 MP
  • Baterie 3 400 mAh
  • Cena od 9 999 Kč

Těšíte se na Android 9 Pie a MIUI 10 u svých Xiaomi telefonů?

Zdroj: gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)