Android 9 Pie vychází na další Nokia telefony: V blízké době se dočká 5 modelů

aktualizace android 9 pie nokia hmd global

Návrat značky Nokia na trh s telefony se díky společnosti HMD Global daří zatím velmi dobře. Včera se oznámil nový model Nokia 7.1, ale nezapomíná se ani na starší modely. Během stejné akce se potvrdilo, že další telefony obdrží již velmi brzy aktualizaci na Android 9 Pie. Konkrétně se bude jednat o dva telefony v říjnu a tři telefony v listopadu.

Android 9 Pie bude brzy fungovat již na šesti Nokia telefonech

Není to tak dlouho, co se do světa vypustila  stabilní verze Androidu Pie pro Nokia 7 Plus. Nyní jsme se dozvěděli, které telefony budou další. V říjnu se dostane na střední třídu v podobě Nokia 6.1 a Nokia 6.1 Plus. V listopadu se pak dočkají majitelé právě oznámeného telefonu Nokia 7.1, pak ale také majitelé vlajkových modelů Nokia 8 a Nokia 8 Sirocco.

nokia telefony aktualizae android pie

Společnost tak pokračuje ve velmi dobré rychlostí aktualizací. V první řadě to u HMD Global znamená měsíční bezpečnostní aktualizace. Poté se zavázaly, že všechny doposud vydané Nokia telefony obdrží aktualizaci na Android 9 Pie a vzhledem k tomu, že v posledních měsících vyšlo poměrně dost novinek, tak mají ještě co dělat.

Vlastníte některý z Nokia telefonů, který má obdržet brzkou aktualizaci? Těšíte se na ni?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)