Samsung potěšil uživatele starších prémiových mobilů skvělou aktualizací

galaxy z fold4

Systém Android 12L debutoval v novém Galaxy Z Fold4 a téměř okamžitě poté se začalo spekulovat o tom, zda se dostane i do starších ohebných mobilů. Nyní můžeme konečně potvrdit, že novinka míří do starších modelů Galaxy Z Fold4 a Galaxy Z Flip4, přičemž přislíbena je také aktualizace pro starší modely Galaxy Z Fold2, Galaxy Fold a původní Galaxy Z Flip.

Aktualizace má velikost asi 1,5 GB a hlavní novinkou je bezesporu taskbar, tedy hlavní panel, díky kterému můžeme okamžitě přepínat mezi aplikacemi, nebo je otevírat v režimu rozdělené obrazovky. Majitelé mohou počítat také se srpnovými bezpečnostními záplatami.

galaxy z fold3 android 12l

Jihokorejská firma jistě udělala dobré rozhodnutí. Hromada lidí totiž měla obavu, že se aktualizace třeba jen na rok starý Z Fold3 nedostane, což se nakonec naštěstí nestalo. Pokud tedy máte jeden z ohebných mobilů, můžete zkontrolovat v Nastavení > Aktualizace softwaru, zda ji máte k dispozici.

Už máte nový Android 12L?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)