Android 10 zlobí na nových Pixelech. S čím jejich majitelé bojují?

android 10 pixel

Pokud vlastníte jeden z nejnovějších Pixelů, tedy Pixel 3, 3XL či 3a, možná byste měli s aktualizací na nový Android 10 chvíli počkat. Tedy, alespoň pokud se nechcete setkávat s nepříjemnými bugy, které dokáží pořádně komplikovat každodenní používání. O čem je řeč?

Finální verzi Androidu 10 vypustil Google teprve před pár dny, přesto se bez chyb neobešla. Majitelé posledních Pixelů si totiž stěžují na vícero chyb. Telefonům občas z ničeho nic selžou senzory a stávají se nefunkčními. Kvůli tomu je tak nemožné využít některé funkce jako například automatický jas nebo otáčení obrazovky, což děláme například u sledování videí často. Někteří uživatelé si stěžují také na nefunkční funkci probuzení telefonu poklepáním na displej a další problémy spojené právě se senzory.

ANDROID 10 is Here!

ANDROID 10 is Here!

Android 10 vylepšuje především stabilitu a bezpečnost, ale přidává také některé zajímavé novinky. Mezi ty nejpopulárnější patří tmavý režim celého systému, automatické odpovědi na zprávy v notifikačním centru, přehlednějšího správce souborů nebo mnoho nových gest. Aktualizace je v současné době dostupná na telefony Pixel od Googlu, brzy se ho však dočkáme i na dalších telefonech. Následovat mají zařízení Xiaomi, Samsung či Essential Phone.

Těšíte se na Android 10?

Zdroj: androidauthority.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)