Alza Android RoadShow v Praze se blíží! Staňte se řidičem sporťáku

Alza Android RoadShow oculus rift

Poslední zastávka velkolepé akce Alza Android RoadShow 2015, která se koná 17. 10 v Praze, se nezadržitelně blíží a jedná se tak o poslední šanci vyzkoušet si nespočet chytrých telefonů, příslušenství, zúčastnit se zajímavých přednášek nebo nakouknout virtuální reality s Oculus Rift DK2. Právě díky němu se můžete stát opravdovým závodníkem a vyzkoušet si, jaké to je sedět za volantem nadupaného sporťáku díky skvělému závodnímu simulátoru Project Cars. Závodníci, kteří své síly poměřili již v Ostravě, navíc vědí, že ti nejrychlejší z vás budou od naší redakce odměněni drobnými cenami.

Spousta zábavy a skvělá atmosféra

Alza Android RoadShow 2015 nenabízí pouze velkou porci zábavy, nýbrž také jedinečnou atmosféru, kterou jinde nezažijete. Jako příklad může skvěle posloužit video z proběhnuvší Alza Android RoadShow v Ostravě. Přijďte si společně s námi užít den plný zábavy, přátelské atmosféry a nahlédněte do světa budoucnosti na Alza Android RoadShow 2015. Jestliže si svou vstupenku zajistíte ještě dnes, ušetříte nejen čas, ale i peníze!

Alza Android RoadShow Ostrava 19. 9. – SvetAndroida.cz

Alza Android RoadShow Ostrava 19. 9. - SvetAndroida.cz

registracehome

Partneři Alza Android Roadshow 2015

Díky spolupráci s významnými partnery jsme dosáhli jedinečného programu, soutěží i novinek k osahání přímo na místě. Generálním partnerem naší akce se stává internetová jednička Alza, díky které jsme pro vás mohli připravit ten nejbohatší koktejl Hi-Tech technologií, které si navíc budete moci výhodně nakoupit díky účasti na naší akci. Obrovské díky patří také hlavním partnerům Belkin, Creative, Nvidia a Samsung. O další skvělou náplň akce Alza Android RoadShow 2015 se postarali i naši další partneři – Acer, Asus,GSmart,Huawei,Lenovo, Liftago, Mul-T-Lock, DreamCars a THL. Mediálními partnery pro letošní rok se stalyApplikace,SmartMania.cz, AndroidFórum.cz, Hybrid.cz, Chip, Jízdomat, Nano Energies, Madfinger GamesaMojAndroid.sk.

Alza Android RoadShow 2015 - Partneři
Kuba Drhlík
O Autorovi - Kuba Drhlík

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)