TOPlist

Jaký telefon chcete vyhrát na Alza Android RoadShow 2015?

alza android roadshow 2015 soutěž hlavni

Můžeme jmenovat desítky, pravděpodobně i stovky důvodů, proč byste měli přijít na Alza Android RoadShow a stejně to bude pořád málo. Na účastníky letošního ročníku čeká unikátní program přednášek, debaty a rozhovory s experty v oboru, technologické novinky, vlajkové lodě známých výrobců a spousta dalších vychytávek. Navíc si můžete zasoutěžit o hodnotné ceny v podobě TOP mobilních zařízení.

Rozdáváme telefony zdarma!

Dosluhuje vám současný mobilní telefon a rádi byste si pořídili nový? Proč to nezkusit na Alza Android RoadShow, kde máte možnost získat „nadupaný“ smartphone, a to úplně zdarma. Na Android RoadShow každým rokem rozdáváme ty nejvýkonnější chytré telefony současnosti. Proč se tedy této šance nechopit? Když navíc na akci dorazíte se svou rodinou či drahou polovičkou, vaše šance na výhru se automaticky zvyšují. Výherních cen přitom není málo, a proto lze s klidem říct, že vyhrát může zkrátka každý!

O co jsme v minulosti soutěžili?

V minulých ročnících Android RoadShow se soutěžilo o tehdejší TOP modely známých výrobců. Příkladem je LG G3, HTC One M8, Samsung Galaxy Alpha, telefony značky Sony, Acer a spoustu dalších. Lze si tedy hravě odvodit, že se nejedná o žádná ořezávátka, ale o telefony, které vám v případě výhry můžou posloužit i několik dalších let. Doba samozřejmě pokročila, a proto je zapotřebí jí přizpůsobit i výherní zařízení. Otázkou na vás tedy bude, jaký mobilní telefon byste si přáli vyhrát. Představivosti se meze nekladou. I ten „nejnabušenější“ telefon současnosti se může zařadit mezi výherní smartphony. Jelikož se bude soutěžit o více než jeden chytrý telefon, neváhejte v komentářích zasílat i více tipů.

Jak se soutěží zúčastnit?

Registrace do soutěží je opravdu velmi jednoduchá. Jediné, co k tomu budete potřebovat, je být zaregistrován na Alza Android RoadShow 2015 a přímo na místě vyplnit krátký dotazník se soutěžní otázkou. Samozřejmostí je na akci dorazit a vydržet až do konce, což je vzhledem k „nabušenému“ programu Alza Android RoadShow opravdu jednoduché.

registraceHome

Větší šance na výhru? Staňte se Premium uživatelem!

Naše soutěže budou jako na každém předchozím ročníku Android RoadShow rozděleny pro běžné návštěvníky a premium uživatele. Ti, kteří mají status „Premium“, mají větší šanci na výhru, protože se můžou zúčastnit jednak soutěže pro běžné uživatele, ale také budou součástí slosování soutěže určené výhradně pro prémiové členy. Dvojitá šance na výhru zní hezky, nemyslíte?

Jak se stát Premium uživatelem?

Pokud máte zájem stát se Premium uživatelem, navštivte tento odkaz, kde se dozvíte veškeré podrobnosti o Premium členství.

svet androida premium

Otázka na závěr budeme směřovat především na ty z vás, kteří se na tuto skvělou akci chystají přijít.

Zajímalo by nás, o jaký telefon byste v rámci Alza Android RoadShow 2015 chtěli soutěžit. Své návrhy pište v komentářích.

registraceHome

Partneři naší akce

Díky spolupráci s významnými partnery jsme dosáhli jedinečného programu, soutěží i novinek k osahání přímo na místě. Generálním partnerem naší akce se stává internetová jednička Alza, díky které jsme pro vás mohli připravit ten nejbohatší koktejl High-Tech technologií, které si navíc budete moci výhodně nakoupit díky účasti na naší akci. Obrovské díky patří také hlavním partnerům Belkin, Creative, Nvidia a Samsung. O další skvělou náplň akce Alza Android RoadShow 2015 se postarali i naši další partneři – Acer, Asus, GSmart, Huawei, Lenovo, Liftago, Mul-T-Lock a Zopo. Mediálními partnery pro letošní rok se staly Applikace, SmartMania.cz, AndroidFórum.cz, Hybrid.cz, Chip, Jízdomat, Nano Energies, Madfinger Games a MojAndroid.sk.

alza android roadshow 2015 partneři

Jirka Pernica
O Autorovi - Jirka Pernica

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (63)