Soutěžte s aplikací All in one o Samsung Galaxy Tab 3

GALAXY-Tab-3-10.1-inch-1

Už jste hledali jehlu v kupce sena? Nebo jinak – jak často hledáte podnik, otevírací dobu, rybník, adresu, servis, letní kino a jiné? A kolikrát jste přitom měli pocit, že hledáte onu jehlu? A teď si ještě představte, že máte vybráno, jen byste například rádi věděli, jak moc ochotný a šikovný personál vás v cílové destinaci očekává. Tak. A přesně na to myslel mladý tým českých vývojářů, když vytvářel All in one (cz).

K účasti v soutěži stačí vyplnit své jméno, kontaktní e-mail a správně zodpovědět soutěžní otázku a být 100. tipující. Vyhrát tedy může opravdu každý.

Soutěž probíhá v termínu 31. července – 13. srpna 23:59.

Co můžete v soutěži vyhrát?

Samsung Galaxy Tab 3.0 (10″ 3G)

GALAXY-Tab-3-10.1-inch-1

Samsung Galaxy Tab 3 10.1 je špičkový tablet vybavený dvoujádrovým procesorem Intel Atom Z2560 s taktem 1,6 GHz, který doplňuje paměť o kapacitě 1 GB. Dále je ve výbavě až 32GB úložiště, Android 4.2 a 10″ TFT displejem s HD rozlišením.

Katalog Android zařízení

Katalog Android zařízení

Specifikace, recenze, galerie, video, hodnocení, porovnávání...

Pro více informací navštivte náš katalog zařízení.

Jak vyhrát Samsung Galaxy Tab 3.0?

Pro úspěšné zapojení do soutěže je potřeba vyplnit své kontaktní údaje, správně odpovědět na soutěžní otázku a být 100. tipujícím.

Soutěžní otázka

Jaký pražský podnik v aplikaci NENALEZNETE?

  • A)  TOP GEAR BAR
  • B)  RETRO MUSIC HALL
  • C)  KARLOVY LÁZNĚ

3 jednoduché kroky, jak se zapojit do soutěže

  1. Stáhnout si aplikaci All in one (cz).
  2. Najít odpověď na soutěžní otázku.
  3. Odpověď zadat do tohoto formuláře:

Nezapomeňte se stát fanouškem aplikace All In one na Facebooku. Mimo jiné se zde dozvíte i výherce soutěže.

Odpověď a své kontaktní údaje lze doplnit do 13. 8. 23:59 v soutěžním formuláři zde. Kdo vyhrál a spousta dalších zajímavostí se dozvíte na Facebookové stránce.

Aplikace All in one

Aplikace není jen dalším z vyhledávačů „zajímavých míst v okolí“, ale především vysoce intuitivním rádcem orientovaným na 100% spokojenost uživatele – návštěvníka. Proto nově All in one (cz) zahrnuje kromě aktuálních nabídek a akcí i jedinečnou funkci hodnocení personálu a služeb jednotlivých bodů zájmu. Hodnocení samotné je navrženo tak, aby bylo maximálně objektivní, vypovídající a vždy se dostalo k osobě zodpovědné za úroveň podniku. Zkrátka už žádná nemilá překvapení ;).

All in one (2)

All in one (CZ)
All in one (CZ)

www.youtube.com/watch?v=D8bnn6AH0AU

Hodně štěstí přeje tým All in one společně s portálem Svět Androida.

Honza Dvořák
O Autorovi - Honza Dvořák

Jako vášnivý motorkář se každý rok proháním po evropských silnicích a objevuji nepoznané průsmyky v horských oblastech Alp a Dolomit, sem tam zamířím na otočku… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (17)