TOPlist

Soutěžte s aplikací All in one o Samsung Galaxy Tab 3

GALAXY-Tab-3-10.1-inch-1

Už jste hledali jehlu v kupce sena? Nebo jinak – jak často hledáte podnik, otevírací dobu, rybník, adresu, servis, letní kino a jiné? A kolikrát jste přitom měli pocit, že hledáte onu jehlu? A teď si ještě představte, že máte vybráno, jen byste například rádi věděli, jak moc ochotný a šikovný personál vás v cílové destinaci očekává. Tak. A přesně na to myslel mladý tým českých vývojářů, když vytvářel All in one (cz).

K účasti v soutěži stačí vyplnit své jméno, kontaktní e-mail a správně zodpovědět soutěžní otázku a být 100. tipující. Vyhrát tedy může opravdu každý.

Soutěž probíhá v termínu 31. července – 13. srpna 23:59.

Co můžete v soutěži vyhrát?

Samsung Galaxy Tab 3.0 (10″ 3G)

GALAXY-Tab-3-10.1-inch-1

Samsung Galaxy Tab 3 10.1 je špičkový tablet vybavený dvoujádrovým procesorem Intel Atom Z2560 s taktem 1,6 GHz, který doplňuje paměť o kapacitě 1 GB. Dále je ve výbavě až 32GB úložiště, Android 4.2 a 10″ TFT displejem s HD rozlišením.

[aps_product_sz image=“https://www.svetandroida.cz/wp-content/plugins/sz-catalog-extend/catalog-default.png“ title=“Katalog Android zařízení“ subtitle=“Specifikace, recenze, galerie, video, hodnocení, porovnávání…“ desc=“Pro více informací navštivte náš katalog zařízení.“ button=“Zobrazit katalog“]

Jak vyhrát Samsung Galaxy Tab 3.0?

Pro úspěšné zapojení do soutěže je potřeba vyplnit své kontaktní údaje, správně odpovědět na soutěžní otázku a být 100. tipujícím.

Soutěžní otázka

Jaký pražský podnik v aplikaci NENALEZNETE?

  • A)  TOP GEAR BAR
  • B)  RETRO MUSIC HALL
  • C)  KARLOVY LÁZNĚ

3 jednoduché kroky, jak se zapojit do soutěže

  1. Stáhnout si aplikaci All in one (cz).
  2. Najít odpověď na soutěžní otázku.
  3. Odpověď zadat do tohoto formuláře:

Nezapomeňte se stát fanouškem aplikace All In one na Facebooku. Mimo jiné se zde dozvíte i výherce soutěže.

Odpověď a své kontaktní údaje lze doplnit do 13. 8. 23:59 v soutěžním formuláři zde. Kdo vyhrál a spousta dalších zajímavostí se dozvíte na Facebookové stránce.

Aplikace All in one

Aplikace není jen dalším z vyhledávačů „zajímavých míst v okolí“, ale především vysoce intuitivním rádcem orientovaným na 100% spokojenost uživatele – návštěvníka. Proto nově All in one (cz) zahrnuje kromě aktuálních nabídek a akcí i jedinečnou funkci hodnocení personálu a služeb jednotlivých bodů zájmu. Hodnocení samotné je navrženo tak, aby bylo maximálně objektivní, vypovídající a vždy se dostalo k osobě zodpovědné za úroveň podniku. Zkrátka už žádná nemilá překvapení ;).

All in one (2)

All in one (CZ)
All in one (CZ)

www.youtube.com/watch?v=D8bnn6AH0AU

Hodně štěstí přeje tým All in one společně s portálem Svět Androida.

Honza Dvořák
O Autorovi - Honza Dvořák

Jako vášnivý motorkář se každý rok proháním po evropských silnicích a objevuji nepoznané průsmyky v horských oblastech Alp a Dolomit, sem tam zamířím na otočku… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (17)