Velká aktualizace sluchátek Galaxy Buds. Samsung přidává gesto i podporu Bixby asistenta

samsung galaxy buds aktualizace sluchatek

Samsung Galaxy Buds jsou bezdrátová sluchátka, která korejská společnost představila společně s řadou telefonů Galaxy S10. K předobjednávkám těchto telefonů byla navíc zdarma. Nyní se dostalo na poměrně velkou aktualizaci, která sluchátka vylepšuje.

Na Samsung Galaxy Buds můžete stahovat novou aktualizaci

V první řadě se dostalo na nové gesto, které vám umožní rychle aktivovat ambientní zvuk. A to dlouhým podržením prstu. Dále byla vylepšena odezva na dvojité a trojité klepnutí na sluchátka. Velkou novinkou je podpora Bixby asistenta. Nově tak Samsung sluchátka můžete ovládat hlasem. Avšak musíte počítat s tím, že se podporuje pouze angličtina nebo korejština.

samsung galaxy buds aktualizace

Můžete se třeba zeptat na zbývající baterii, vybrat si ekvalizér anebo vypnout ovládání dotykem. Aktualizace sluchátek se provádí přes aplikaci Galaxy Wearable. Pokud už je dostupná na vaše zařízení, objeví se notifikace. Můžete rovněž aktualizace zkontrolovat manuálně v nastavení Galaxy Buds. Velikost aktualizace je 1,36 MB.

Bezdrátová sluchátka Samsung Galaxy Buds 🎧 Recenze

Bezdrátová sluchátka Samsung Galaxy Buds 🎧 Recenze

Obdrželi jste již aktualizaci? Jak se vám sluchátka líbí?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)