Aktualizace Pokémon Go (0.29.2): Konečně podpora procesorů Intel a Androidu N

Aktualizace Pokemon Go

Dnes ráno jsme vás informovali o tom, že uživatelům telefonů s procesorem Intel nelze hru Pokémon Go spustit. Autoři hry ale nelenili a oprava přišla dříve, než jsme čekali. Aktualizace Pokémon Go konečně přidává podporu procesorů Intel a rovněž Androidu N.

Aktualizace Pokémon Go – Intel a Android N již nejsou překážkou

Tornádo s hrou Pokémon Go se stále prohání celým světem včetně České republiky, kde jsou již nyní tisíce hráčů. Stačilo jen stáhnout Pokémon Go APK soubor, nainstalovat a hrát. Bohužel až doposud měli uživatelé telefonů s procesory Intel smůlu a hra nešla spustit. Tedy přesněji po spuštění zůstala na prázdné obrazovce. O tomto problému jsme vás informovali dnes ráno ve článku Nejde vám spustit Pokémon Go? Možná máte telefon s procesorem Intel. To už je ale minulostí – poslední aktualizace Pokémon Go tento problém vyřešila.

A to není vše – v redakci jsme rovněž zjistili, že hru Pokémon Go nelze spustit ani na telefonech s Androidem N. Tedy opět se hra spustila, ale po úvodním logu zůstala hra na prázdné obrazovce. Tento problém sice postihl jen hrstku uživatelů s Nexus zařízením, kteří vyzkoušeli vývojářskou verzi Androidu N, ale i tak to bylo nepříjemné. Poslední aktualizace Pokémon Go ale tento problém vyřešila. Opět nám stačilo stáhnout nejnovější Pokémon Go APK a ručně nainstalovat.
Aktualizace Pokemon Go - Intel

Jak stáhnout nejnovější Pokémon Go APK a nainstalovat?

Aktualizace Pokémon Go přináší nejnovější APK soubor s číslem (0.29.2), který je opět nutno nainstalovat ručně do telefonu, neboť se hra pro české uživatele stále nenachází na Google Play. Detailní návod, jak hru ručně nainstalovat, jsme vám přinesli ve článku Jak stáhnout Pokémon Go a nainstalovat do telefonu (video)? Důležité je stáhnout nejnovější APK soubor Pokémon Go.

pokemon go download button

Videonávod, jak stáhnout a nainstalovat Pokémon Go

Jak stáhnout Pokémon Go a nainstalovat do telefonu?

Jak stáhnout Pokémon Go a nainstalovat do telefonu?

Pomohla vám nejnovější aktualizace Pokémon Go?

Pokémon Go – kam dál?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (15)