Nová aktualizace Nvidia Shield TV potěší zejména hráče. Proč?

jak propojit herní ovladač s tv

Nová aktualizace Nvidia Shield TV konečně přidává podporu pro PS5 a Xbox Series ovladače. Jedná se sice o streamovací zařízení, které je schopné pouštět nejrůznější platformy od Netflixu přes Kodi až po HBO GO, ovšem lze ji využít tak trochu jako herní konzoli. Proto dává tento update velký smysl.

Nová aktualizace Nvidia Shield TV

Zařízení Nvidia Shield TV jste si mohli koupit buď s herním gamepadem, nebo s klasickým ovladačem. Pokud jste udělali tu chybu a gamepad jste si nepořídili, máte možnost to napravit. Můžete si totiž koupit váš oblíbený ovladač ať už na Xbox Series či na Playstation 5 a ovládat skrz něj celý systém a samozřejmě hry. Ty si můžete stáhnout přímo do zařízení přes Google Play, ale povětšinou se jedná o nenáročné a mobilní tituly.

Díky službě Nvidia GeForce Now lze však Shield TV proměnit v pořádnou herní konzoli a klidně na ní odehrát celý Cyberpunk 2077. Přesně náš případ.  Kromě toho nyní Shield TV podporuje aplikaci Control4 a nechybí ani prosincové bezpečnostní záplaty.

Jak používáte Shield TV vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)