Novinky v poslední aktualizaci Nova Launcheru

Nova Luncher

Patříte k těm, kteří si zakoupili plnou verzi (76 Kč) aplikace Nova Launcher kvůli speciálním “Prime” funkcím a poté jste toho trochu litovali, jelikož se zdálo, že se vývoj aplikace zastavil? Po této aktualizaci již litovat nemusíte!

Aplikace prošla zásadní aktualizací, díky které je nyní možné tvořit složky a skupiny v menu. Co se složek týče, je Vám všem určitě jasné o co jde. V menu si můžete seskupit libovolné aplikace do jedné složky, jedné ikonky, v menu. Nyní ta zajímavější část, kterou jsou “skupiny”. Do nynějška jste v menu měli 2 skupiny – Aplikace a Widgety, mezi kterými šlo volně přepínat, ať už kliknutím na danou skupinu nebo po přejetí celého obsahu jedné skupiny. Tyto skupiny si nyní můžete tvořit dle libosti a samozřejmě do nich přidávat i aplikace.

nova-nastavení

Tímto vzniká dvojitá možnost třídění aplikací. Pro každého známé klasické složky či třídění do skupin.

náhled-na-nové-menu

Přibyla též nová funkce při přetahování ikony aplikace na plochu, kde se dodnes objevovaly v horní části displeje ikony pro “informace o aplikaci” a “odinstalování”. Nová funkce je nazvaná “Skupina”. Po přetažení ikony na tuto položku si můžete jednoduše zvolit, do které skupiny chcete aplikaci přidat nebo zda ji chcete skrýt z menu. (Skrývání ikon v menu podporovala již předchozí verze)

posunutí-app-na-plocu

Nová je i ikona aplikace Nova Launcher. Osobně si myslím, že tímto updatem se opět z Nova Launcheru stává nejlepší ICS launcher.

+ Gesta.
+ Nové skupiny a složky v menu.
+ Množství animací přechodů.
+ Neomezený počet aplikací ve složce. (V ICS launcheru se vejde pouhých 16 aplikací do jedné složky)

Nova Launcher
Nova Launcher

Tato zprávička byla zaslána čtenářem portálu SvetAndroida.cz pomocí formuláře Napište vlastní zprávičku o Androidu. Děkujeme!

[Upravil: Petr Mišák]

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)