Menu

Novinky v poslední aktualizaci Nova Launcheru

Patříte k těm, kteří si zakoupili plnou verzi (76 Kč) aplikace Nova Launcher kvůli speciálním “Prime” funkcím a poté jste toho trochu litovali, jelikož se zdálo, že se vývoj aplikace zastavil? Po této aktualizaci již litovat nemusíte!

Aplikace prošla zásadní aktualizací, díky které je nyní možné tvořit složky a skupiny v menu. Co se složek týče, je Vám všem určitě jasné o co jde. V menu si můžete seskupit libovolné aplikace do jedné složky, jedné ikonky, v menu. Nyní ta zajímavější část, kterou jsou “skupiny”. Do nynějška jste v menu měli 2 skupiny – Aplikace a Widgety, mezi kterými šlo volně přepínat, ať už kliknutím na danou skupinu nebo po přejetí celého obsahu jedné skupiny. Tyto skupiny si nyní můžete tvořit dle libosti a samozřejmě do nich přidávat i aplikace.

Tímto vzniká dvojitá možnost třídění aplikací. Pro každého známé klasické složky či třídění do skupin.

Přibyla též nová funkce při přetahování ikony aplikace na plochu, kde se dodnes objevovaly v horní části displeje ikony pro “informace o aplikaci” a “odinstalování”. Nová funkce je nazvaná “Skupina”. Po přetažení ikony na tuto položku si můžete jednoduše zvolit, do které skupiny chcete aplikaci přidat nebo zda ji chcete skrýt z menu. (Skrývání ikon v menu podporovala již předchozí verze)

Nová je i ikona aplikace Nova Launcher. Osobně si myslím, že tímto updatem se opět z Nova Launcheru stává nejlepší ICS launcher.

+ Gesta.
+ Nové skupiny a složky v menu.
+ Množství animací přechodů.
+ Neomezený počet aplikací ve složce. (V ICS launcheru se vejde pouhých 16 aplikací do jedné složky)

Nova Launcher
TeslaCoil Software
Verze1.1.2 (26. 4. 2012)
Velikost1,7 MB
4.0+


Zdarma

Tato zprávička byla zaslána čtenářem portálu SvetAndroida.cz pomocí formuláře Napište vlastní zprávičku o Androidu. Děkujeme!

[Upravil: Petr Mišák]

 

Komentáře

Slik

Slik

7.5.2012 10:08

Zdravim
Preco stale len o tomto launcheri pisete? Co Vam za to platia.
APEX Launcher je ovela lepsi aj vo Free verzii je na urovni plateneho Nova launch.

Burik

Burik

7.5.2012 10:12

dnes?Já už mám po aktualizaci několik týdnů

Kazan

Kazan

7.5.2012 10:39

Souhlasim se Slikem APEX je mnohem lepsi rychlejsi a hlavne je free :)

DallasCZ

DallasCZ

7.5.2012 10:46

já přešel z NOVA launcheru právě na APEX kvůli neustálému načítání launcheru, což přechodem na APEX se stane fakt jen třeba po hodině hraní shadowgunu.

mandus

mandus

7.5.2012 10:58

Také používám APEX a zdá se mi lepší volbou.

Pascal

Pascal

7.5.2012 11:35

ja som skusil apex, ale vratil som sa k Nova, pride mi karajsi a lepsi :D. Inac tie zalozky sa mi moc nelubia, lepsie ked su 2.

Mach4

Petr MišákAdministrátor 26

7.5.2012 11:35

Děkujeme za doporučení dalšího launcheru, věřím, že i na něj dojde brzo řada.

Burik:
Upraveno, děkujeme za upozornění.

Adam

Adam

7.5.2012 13:47

Slik: Nevím o jiné zprávě o Nova Launcheru (tím neříkám, že tu jiná není, jen, že o ní nevím :))

Každopádně ano, Apex nabídl spoustu “funkcí”, na která si natáhl uživatele… grafických funkcí. Zatímco vydavatelé NOVA pracovali na funčních funkcích. Hodně dlouho byl APEX totálně nepoužitelnej, ale na druhou stranu hezky grafickej, poté APEX obšlehl funkce z NOVA a tak pořád dokola. Všimněte si, že je to “v 90%” NOVA launcher, který přináší nové funkce ;)

David

David

7.5.2012 15:25

Apex mi prijde uzivatelsky privetivejsi … hlavne co se tyka nastaveni. Dalsi vec je ze ty kontextove nabidky pri dlohem podrzeni na aplikaci jsou taky obsahlejsi.

Kemo

Kemo

8.5.2012 21:19

Obšlehl?
v novým apexu je třeba zobrazení počtu nepřijatých hovorů a SMS na ikonkách těchto aplikací v docku? To prosím pěkně Nova má ? To taky obšlehl? Já mám oba zakoupený. Novu jsem používal dřív jenže pak jsem zjistil že to co umí NOVA jako placená umí APEx free, po zaplacení APEXu toho ale umí víc než NOVA. Pro mě je u novy aspolutně nemyslitelné to že v základu neumí schovávat aplikace v draweru, to mi přijde jako hodně ujetý. Takže za mě určitě APEX.

Empty

Empty

27.5.2012 18:04

Zdravím, prosím co to je za widgety na tom homescreenu posunuti-app-na-plocu ? Díky ;)

RSS (komentáře k článku)