TOPlist

Přibalená sluchátka u Galaxy S8 nevyrábí AKG, ale přímo Samsung

akg samsung sluchatka

Při představení Galaxy S8 se přímo na pódiu zástupci společnosti Samsung chlubili tím, že v balení budou přibalovat i AKG sluchátka. Pravda je ale trochu jiná.

Společnost AKG sluchátka pouze naladila

Trochu zmatení si Samsung připravil před vydáním telefonu Galaxy S8. Zahraniční server Pocketnow.com recenzoval přibalená sluchátka samostatně. S tím, že se jedná o sluchátka této značky a stejně o tom psaly weby po celém světě. Důvod je ten, že zástupce Samsungu řekl přímo při představování telefonu, že v balení zákazníci najdou AKG sluchátka. Takže nikdo neměl ani důvod o tom pochybovat. Ve skutečnosti je to ale jinak.

Samsung-Galaxy-S8-sluchatka

Netradiční je na tom také to, jak se vlastně přišlo na to, že sluchátka nevyrábí AKG. Jestli očekáváte rozebrání do posledního šroubku a analýzu jednotlivých součástek, tak vás zklameme. Jeden ze zástupců společnosti Samsung to prozradil na Twitteru, právě pod recenzí sluchátek serveru Pocketnow.

Společnost AKG sluchátka pouze naladila, o zbytek, tedy i výrobu se staral Samsung. A proč je u toho takový zmatek? Stačí se podívat na fotky sluchátek, kde jde vidět logo AKG, ale nikde nenajdeme logo Samsungu. Otázkou je také ale, jak by se sluchátka lišila, kdyby je opravdu vyráběli, protože i tak hrají výborně, jak napsal Honza Dolejš v recenzi telefonu Galaxy S8. Samsung na konci minulého roku koupil společnost Harman, pod kterou spadá mimo jiné i AKG, nicméně i tak se ve finále o výrobu postaral Samsung. Částečně by se to dalo přirovnat ke vztahu společností Huawei a Leica, kde se rovněž Leica nestará o výrobu fotoaparátu, přitom tam ale najdeme její logo jako záruku kvality.

Vadí vám podobná záměna názvů u výrobků?

Zdroj: pocketnow.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)