AirBank po letech vyslyšela uživatele. Přidala nejžádanější funkci do aplikace. O co jde?

AirBank aplikace tmavý režim

AirBank je jednou z nejprogresivnějších bank na českém bankovním trhu. Banka adoptuje mnoho inovací jako první a je proto oblíbená u mnoha uživatelů. Některé funkce ale bance trvaly nepochopitelně dlouho. Vývojáři teď po letech konečně přináší tmavý režim do aplikace AirBank. Líbí se vám?

AirBank patří mezi technologicky nejpokročilejší bankovní domy na našem trhu. Některé nápady se ale šéfům světlezelené banky asi nelíbí a pak to hodně dlouho trvá. Příklad za všechny může být velmi pozdní implementace Google Pay, kdy banka dlouho tvrdohlavě prosazovala svoje proprietární řešení. Nakonec ale i AirBank přišla k rozumu a nabídla svým uživatelům platební službu od Google.

Trochu podobná situace se nyní opakuje s další funkcí, které se uživatelé dožadují už mnoho let. AirBank Bankovní aplikace My Air 6.3.0 konečně přináší možnost zapnout si tmavý režim uživatelského rozhraní. Tmavý režim se v průběhu let stal samozřejmostí v mnoha aplikacích Googlu i třetích stran. Dokáže totiž v noci šetřit baterii telefonu (pokud má OLED displej) a především v noci šetří vaše oči. Nová aktualizace by měla být brzy k dispozici v Obchodě Play pro všechny uživatele.

My Air
My Air

Založte si účet online

Založte si účet online

Která bankovní aplikace je podle vás nejlepší?

Petr Ludvík
O Autorovi - Petr Ludvík

Se smartphony jsem začal v roce 2004. Můj první Android byl T-Mobile G1 (2009). Vystřídal jsem většinu telefonů Google Nexus a Pixel. Posledních deset let… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)