Age of Empires Castle Siege míří na Android

Age of Empires: Castle Siege

Age of Empires Castle Siege přichází oficiálně na Android. Hru vyvíjí studio Smoking Gun Interactive ve spolupráci s Microsoftem, jedná se o klasickou realtime strategii, která původně vyšla v roce 2014 na operační systém Windows Phone.

Po třech letech se i Android dočká Age of Empires Castle Siege

Castle Siege je v základu velmi podobná starým Age of Empires hrám, které si určitě mnoho z vás vybavuje. Na začátku máte malou osadu, kterou postupně budujete na větší a větší, útočíte na nepřítele a naopak se také bráníte. Důležitou roli mají také zdroje, jako je dřevo, kámen, zlato a jídlo. Ve hře najdeme například národ Angličanů, Franků nebo Kyjevskou Rus.

Age of Empires: Castle Siege Trailer

Age of Empires: Castle Siege Trailer

Hra je prozatím dostupná pro Windows 10, Windows Phone a iOS. V březnu se ale dočkáme i na Androidu. Hra bude obsahovat systém ukládání hry napříč platformami, takže pokud jste ji už v minulosti hráli, budete moc pokračovat na Androidu. Za hrou stojí studio Smoking Gun Interactive, které bylo vytvořeno z vývojářů, kteří pracovali na strategické hře Company of Heroes. Od té doby vytváří hlavně hry pro Microsoft.

Age of Empires Castle Siege bude free to play hra, která bude obsahovat ingame nákupy za reálné peníze. Dostupná bude v angličtině.

Hráli jste již Age of Empires Castle Siege na jiné platformě? Vyzkoušíte Android vezi?

Zdroj: androidauthority.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)