Age of Empires: Castle Siege konečně vyšel. Stahovat hru můžete zdarma

Age of Empires: Castle Siege

Age of Empires: Castle Siege původně vyšel na Windows Phone již v roce 2014. Rok poté se dočkali i majitelé iOS zařízení. Na Android se ale trochu zapomnělo, vydání jsme se dočkali až nyní.

V Age of Empires: Castle Siege začínáte s malou osadou

Podobně jako ve starších Age of Empires hrách, i zde máte na začátku malou osadu, kterou postupně budujete a zvětšujete. Přitom útočíte na nepřítele, ale také se musíte bránit. Nechybí také sběr surovin na výrobu, jako je dřevo, kámen, zlato a jídlo.

Age of Empires: Castle Siege Trailer

Age of Empires: Castle Siege Trailer

Ke hrání je k dispozici několik států, jako Británie, Germáni nebo třeba Kyjevská Rus. K něm se pak dají přiradit různí hrdinové, mezi nimi najdeme třeba Saladina, Richarda Lví Srdce nebo Johanku z Arku. Age of Empires: Castle Siege je zdarma, obsahuje však in-game nákupy za reálné peníze. Ty vám usnadní postup ve hře. Podle prvních uživatelských recenzí na Google Play si hra i přesto vede více než dobře. V době psaní této zprávy má průměrné hodnocení 4,5.

Age of Empires: Castle Siege
Age of Empires: Castle Siege

Vyzkoušíte Age of Empires: Castle Siege?

Zdroj: androidauthority.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)