TOPlist

Halo Swing: Nový chytrý Acer reproduktor opět umí DTS i hrát barvami

chytrý reproduktor Acer halo Swing představení parametry

Společnost Acer v rámci konference CES 2023 představila nový chytrý reproduktor Halo Swing. Navazuje na tři roky starý model, který tehdy zaujal RGB osvětlením, podporou zvukového formátu DTS či zajímavým řešením displeje s LED tečkami. Podobně je na tom také čerstvá novinka, ačkoli pochopitelně nabízí i něco navíc.

Stejně jako předchozí model i Acer Halo Spring trochu připomíná aroma difuzér, ale klame tělem. Ve skutečnosti jde o chytrý a osvětlený reproduktor, který je v několika ohledech vybavenější než konkurenti od společností Google či Amazon. Je vybaven zvukem DTS, který slibuje filmovou audio kvalitu, a také interním subwooferem pro 360stupňový prostorový zvuk. Nový model také podporuje Bluetooth 5.2, což mimo jiné znamená, že se může připojit k dalším jednotkám Halo Swing nebo reproduktorům třetích stran.

https://www.youtube.com/watch?v=9OsK87jFjPk&ab_channel=Acer

Přítomno je opět i RGB osvětlení, které pulzuje a mění světelné vzory v závislosti na přehrávané hudbě. Ve srovnání s předchozí verzí je nyní tato světelná základna praktičtější v tom, že signalizuje, když Google Assistant poslouchá hlasové příkazy.

Na přední straně textilního krytu reproduktoru je znovu bodový LED displej poskytující informace jako čas, počasí, e-mail, kalendář, upomínky nebo zprávy. Zprávu nebo obrázek si může uživatel přizpůsobit pomocí aplikace Acer Halo. Na jedno nabití by měla novinka zvládnout až 10 hodin přehrávání hudby.

chytrý reproduktor Acer halo Swing představení parametry CES 2023

Případnému využití v exteriérech či obecně náročnějším prostředí nahrává krytí IPX5, které zajišťuje odolnost i proti stříkající vodě. Cenu nového reproduktoru Halo Swing zatím Acer neoznámil. Ve své třídě ale nepochybně půjde o zajímavého konkurenta.

Jaké značky chytrých reproduktorů máte v oblibě?

Zdroj: apolice

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)