Testujeme AA Wireless, bezdrátové Android Auto. Ptejte se na detaily

AA Wireless bezdrátové Android Auto testování

Pokud máte dostatečně moderní chytrý telefon s Androidem a současně dostatečně moderní automobil, dost možná máte příležitost při řízení využívat systém Android Auto bez toho, aniž byste museli mobil k vozidlu připojovat kabelem. Podpora tohoto bezdrátového připojení přitom závisí hlavně na stáří vozu a ochotě výrobce jej patřičně softwarově (do)vybavit. Nicméně i přesto, že máte ve svém autě jen klasické “AA”, nemusíte smutnit. Existují totiž zařízení jako Wireless AA, která v těchto případech slouží jako potřebný prostředník. Přesně tento produkt nyní testujeme.

Novinka, která se nachází hned v úvodu našeho seznamu zařízení pro zajištění bezdrátového připojení k Android Auto, je malý čtvercový dongle zhruba ve velikosti krabičky od sirek. Má na sobě komunikační a napájecí USB-C zdířku, signalizační LEDku a tlačítko RESET. Mnohem důležitější než vzhled je zde ale softwarová funkčnost, kterou právě začínáme testovat. Pokud máte k této velmi zajímavé vychytávce nějaké dotazy, neváhejte je napsat do komentáře.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Co by vás zajímalo na AA Wireless?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (17)