5000mAh baterie již brzy v čínských telefonech

82008801-1

Jistě se mnou bude každý souhlasit, že Achillovou patou dnešních smartphonů se stala baterie, která i přes skvělé možnosti a výkon přístroje nedokáže poskytnout vícedenní výdrž při plném používání. I když kapacity baterií pomalu rostou, stále to není ono a uživatelé by místo štíhlého designu uvítali spíše větší baterii. Tento požadavek hodlá vyslyšet čínský výrobce Ding Xuan, který chystá zařízení s baterií o kapacitě 5000 mAh. To je více než dvojnásobek dnešních u vlajkových lodí. Zařízení by navíc mělo dostat 4,5palcový displej, který by tak nemusel být žrout jako pětipalcová monstra. Kromě toho, že běží přístroj na Androidu, nevíme další detaily.

ding_xuan_5000mah_battery_smartphone-630x226

Podle prvních snímků se ale zdá, že by tak velká baterie nemusela výrazně promluvit ani do velikosti přístroje – ten vypadá na první pohled celkem štíhle. Jak to bude vypadat v praxi a zda se některý z výrobců přidá, ukáže čas.

zdroj: talkandroid.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (31)