5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #132: Klapky na uši se sluchátky a další

tipy z ciny

Prosinec se kvapem blíží a do Vánoc už zbývá necelý měsíc, my si proto ukážeme dalších 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů. V dnešním díle na vás čekají klapky na uši s Bluetooth sluchátky, powerbanka s datovým kabelem v jednom či třeba levná chytrá žárovka.

1) Powerbanka a nabíjecí kabel v jednom

Kvůli krátké výdrži dnešních smartphonů je skoro nutností vzít si s sebou na delší cestu powerbanku pro dobití energie, stejně tak často nosíme datový kabel, abychom mohli kopírovat data z telefonu třeba do počítače. Co tahle 2 zařízení spojit do jednoho? Přesně takový je náš první tip, který spojuje powerbanku s decentní kapacitou 2600 mAh a kabel. Díky tomu můžete na jednu stranu telefon nabíjet a na druhou stranu jej připojit k PC pro výměnu dat.

powerbanka-kabel-tipy z ciny

Cena: 303 Kč (GearBest)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 10 tipů)

2) Klapky na uši s Bluetooth sluchátky

Zima se blíží a na několik měsíců s ní budeme muset při každodenním cestováním počítat. Co si pořídit klapky na uši, které v sobě ukrývají rovněž bezdrátová sluchátka? Díky tomu budou vaše uši v teple a zároveň si můžete užívat poslech hudby přímo z telefonu, aniž byste museli řešit nějaký kabel.

Klapky na uši se sluchátky – vlastnosti

 • výdrž na jedno nabití: až 3,5 hodin hudby,
 • doba nabíjení: 5 hodin,
 • Bluetooth 4.2.
Klapky na usi-Bluetooth-cinske zbozi

Cena: 364 Kč (GearBest)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 10 tipů)

3) Nabíječka s ukazatelem napětí a proudu

Nabíjet mobilní zařízení musíme takřka denně, ať už se jedná o smartphone, tablet, chytré hodinky či jinou drobnou elektroniku. Pokud vyloženě neprahnete po nabíječce s rychlonabíjením, ale vystačíte si “jen” s 2,4A výstupem, máme pro vás zajímavý tip. Tato nabíječka kromě 3 USB výstupů disponuje totiž také displejem, který v reálném čase ukazuje výstupní napětí a nabíjecí proud.

nabijecka 3 USB-nakupovani v cine xiaomi kamera do auta-zbozi z ciny

Cena: 173 Kč (Aliexpress)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 10 tipů)

4) Levná chytrá žárovka Xiaomi Philips

Výrobky do chytré domácnosti od společnosti Xiaomi vzniknou často jako spolupráce dvou firem. V dnešním díle pro vás máme tip na chytrou žárovku, která vznikla právě spoluprací Xiaomi a známé firmy Philips. Zaujme především nízká cena a možnost zapojení do ekosystému Xiaomi. Žárovka totiž disponuje WiFi konektivitou a lze ji tedy ovládat pomocí mobilního telefonu nebo automatizovat do různých pravidel (automatické vypínání a zapínání, kombinace s dalšími senzory apod.). Nedokáže sice zobrazit více barev, vyvažuje to ovšem opravdu lákavá cena.

Xiaomi Philips Smart LED

 • závit E27,
 • bílá barva,
 • spotřeba: 6,5 W,
 • barevná teplota: 3000-5700 K,
 • svítivost: 450 lm,
 • WiFi konektivita.
Philips Xiaomi-Bulp-cinsky eshop

Cena: 213 Kč (GearBest)

5) Xiaomi chytrá lampa k posteli

Chytrým osvětlením od Xiaomi tento díl seriálu ukončíme. Xiaomi chytrou lampu do ložnice jsme pro vás recenzovali více než před rokem, jednalo se však o Bluetooth verzi. Na trh se ale dostala konečně varianta, která přidává WiFi konektivitu. Díky tomu lze lampu ovládat na dálku skrze aplikaci v mobilním telefonu (i mimo dosah Bluetooth) a hlavně pak zapojit do konceptu chytré domácnosti, tedy sdružovat do pravidel s dalšími přístroji a automatizací. Zůstává elegantní design, barevné LED i šikovné ruční ovládání.

Xiaomi Yeelight Bedside Lamp

 • až 16 milionů barevných odstínů,
 • barevná teplota: 1700K-6500K,
 • WiFi a Bluetooth konektivita,
 • možnost automatizace a vzdáleného ovládání.
Xiaomi-Yeelight-Lamp-cina nakupy

Cena: 1068 Kč (GearBest)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat z Číny. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů.

O co budeme hrát?

xiaomi nabijecka-tipy z ciny


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.

---> Pro hlasování je potřeba se přihlásit! <---

5 tipů na zajímavé zboží – pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Vyhlášení proběhne po 136. díle seriálu v samostatném článku.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

Který z našich tipů vás zaujal nejvíce?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)