5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #130: Dron do kapsy, LED svítilna a další

tipy z ciny

Oblíbený seriál 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů pokračuje s pořadovým číslem 130. Dnes si představíme zajímavý dron do kapsy, cestovní LED svítilnu nebo třeba levná bezdrátová sluchátka.

1) Levný dron do kapsy

Patříte mezi fanoušky RC modelů a zaujaly vás oblíbené drony? Dnes začneme tipem na levný dron do kapsy, který nabídne skládající konstrukci i možnost spojení s mobilním telefonem. Díky tomu uvidíte živý přenos obrazu přímo na displeji svého smartphonu. Dron se dá navíc složit a umístit přímo do vysílačky. Oceňujeme nízkou cenu, nevýhodou je ale tradičně slabší výdrž na jedno nabití, která nepřekračuje 10 minut letu.

Dron do kapsy – vlastnosti

 • 6osý gyroskop,
 • WiFi konektivita,
 • doba letu 6-8 minut,
 • doba nabíjení 60 minut.
dron do kapsy-cinske zbozi

Cena: 710 Kč (eBay)

– zaslal Matěj Holubec (celkově 1 tip)

2) Bezdrátová špuntová sluchátka

Fanoušky poslechu jistě potěší tip na bezdrátová sluchátka, která jsou řešena podobně jako Samsun Gear IconX – tedy obě sluchátka oddělena. Špunty značky SAVFY se pochlubí voděodolnou konstrukcí (IPX5) či přítomností mikrofonu. Autor tipu poznamenal, že za danou cenu hrají opravdu dobře. Slabinou je výdrž na jedno nabití, která se pohybuje okolo 3 hodin. Dokovací stanice ovšem slouží zároveň i jako nabíječka, a tak není problém sluchátka na cestách dobíjet. V tomto balení je k dispozici jen jedno sluchátko, které poslouží hlavně jako handsfree například do auta.

bezdratova sluchatka-zbozi z ciny

Cena: 843 Kč (eBay)

– zaslal mmirda07

3) Cestovní LED svítilna

Často bojujete s nedostatkem světla, ať už na cestách, v přírodě nebo při pozdním návratu domů? Hodit se může kapesní LED svítilna, kterou jednoduše připojíte do USB. Může tedy posloužit v kombinaci s powerbankou, kterou má dnes člověk velice často po ruce. Oceňujeme především nízkou cenu.

led svitilna-nakupy cina xiaomi kamera do auta-zbozi z ciny

Cena: 22 Kč (Aliexpress)

– zaslal Jan Antošovský (celkově 4 tipy)

4) Mikroskop pro telefon

Fotoaparáty mobilních telefonů dnes nabídnou široké možnosti využití a za dobrých světelných podmínek vytvoří kvalitní snímky. S tímto příslušenstvím můžete mobilní telefon proměnit v mikroskop až se 100násobným přiblížením. Součástí je i LED přisvícení.

mikroskop-tipy z ciny

Cena: 192 Kč (Aliexpress)

– zaslal Tomáš Prokop (celkově 1 tip)

5) Levná QC 3.0 nabíječka

Rychlonabíjení od Qualcommu s označením Quick Charge 3.0 se dostává do stále více smartphonů a hodí se proto být vybaven i nabíječkou, která tento způsob nabíjení zvládne. Takovou nabíječkou zakončíme dnešní seriál. Díky své nízké ceně se hodí spíše pro občasné použití, tedy například na dovolenou apod.

qc 3.0 nabijecka-levne zbozi

Cena: 68 Kč (GearBest)

– zaslal Jozef Doliňák (celkově 1 tip)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat z Číny. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů.

O co budeme hrát?

xiaomi nabijecka-tipy z ciny


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.

---> Pro hlasování je potřeba se přihlásit! <---

5 tipů na zajímavé zboží – pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Vyhlášení proběhne po 126. díle seriálu v samostatném článku.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

Který z našich tipů vás zaujal nejvíce?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)