5 tipů na zboží z Číny: Elektronika pro školáky

tipy-z-ciny-426-aliexpress-elektronika-skola

Jsme tu s dalšími tipy na zajímavé zboží z obchodů na AliExpressu. Jak se přiblížilo září, rozhodli jsme se přihodit pár tipů na elektroniku, která by mohla dobře posloužit školákům při učení či naopak zábavě. Pokud nepatříte mezi rodiče, které děti před podobnými vychytávkami chrání, můžete se nechat inspirovat…

Evropské sklady, daň a clo

Prodejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění v evropském hospodářském prostoru. Pod cenou zboží můžete vidět větu „Price includes VAT“ neboli potvrzení, že v hodnotě je již započítána daň. Dál ale myslete na to, že zboží s hodnotou přes 150 eur se týká i clo.

LED lampička s přihrádkami na psací potřeby

Praktické osvětlení na pracovní stůl, které je vybavené dvěma pohyblivými rameny s LEDkami (se třemi stupni teploty bílé a volbou jasu), přihrádkami na propisky či tužky a digitálními hodinami. na výběr je i varianta se zabudovanou baterií.

 Cena: 300 Kč

LENCENT zásuvková „kostka“

Pokud má vaše dítě na stole a kolem něj tolik elektroniky, že už vám došly kvůli nabíjení či napájení klasické zásuvky nebo USB konektory, můžete „zabít“ více much touto jednou ranou.

Cena: 230 Kč

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Hodinky K9 pro děti

Chytré hodinky již v dnešní době nejsou žádná velká zvláštnost. Ty dětské se pak často vyznačují tím (a tento model není výjimkou), že mají například i 4G konektivitu díky slotu na SIM kartu a kamerku pro videohovory. Také se u nich snadno sleduje poloha. V těchto hodinkách je i čeština a jsou k dispozici ve třech barvách – modré, růžové a černé.

Cena: 1 050 Kč

Tablet CHUWI Hi10X Pro

Tablet je (nebo alespoň může být) ideální parťák jako pro učení, tak i zábavu. Značka CHUWI má momentálně u několika svých tabletů slevu a tento model patří mezi úplně nejlevnější. Jeho parametry přitom vůbec nejsou špatné. Jde například o hliníkové tělo, dualSIM (případné SIM + SD karta), 4GB RAM, 128GB úložiště, procesor Unisoc T606, baterii s kapacitou 5 000 mAh nebo 10,1″ displej s rozlišením 1 280 x 800 px.

Cena: 2 500 Kč

Digitální hodiny / budík s promítáním

Vstávání do školy patří v mnoha domácnostech k méně příjemným rituálům, ale s tímto fešným budíkem se možná stane trochu zábavnějším. A platí to i o usínání nebo obyčejné kontrole aktuálního času. Součástí je i FM rádio.

Cena: 390 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
Skládací nástěnný držák na mobil 115 Kč
Držák na telefon na záchod 120
KUULAA bezdrátová nabíječka 170 Kč
Ruční větráček Xiaomi 210 Kč
Držák tabletu do přihrádky na pití 300 Kč
BT reproduktor Lenovo K3 Pro 250 Kč
Sluchátka na spaní 200 Kč

Pošlete nám vaše tipy!

Pokud máte dobrou zkušenost s produktem, který jste pořídili na AliExpressu a který byste chtěli doporučit ostatním, neváhejte nám o něm napsat do komentáře.

Zaujaly vás dnešní tipy? Podívejte se i na starší díly našeho seriálu:

Kolik elektroniky dopřáváte vašim dětem?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)