5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #217: Nabíječka pro Nintendo Switch a další

Nintendo Switch nabíječka

Patříte mezi náruživé hráče na cestách? Pak by se vám jistě mohla hodit nabíječka pro Nintendo Switch, díky které je možné dobíjet 4 Joy-Con ovladače. U nabíjení se dnes zastavíme ještě jednou, a to konkrétně u bezdrátové nabíječky, která může posloužit jako stojánek telefonu a můžete ji nosit všude s sebou. Pro ty, kteří mají doma televizi či jiné zařízení s HDMI, se může hodit HDMI přepínač nebo aktivní redukce na VGA. Vítáme vás u dalšího dílu seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů, který je tu s vámi každou středu.

1) Nabíječka pro Nintendo Switch

Pokud chce hrát člověk pravidelně na cestách a chce se posunout od mobilních her trochu dále, výbornou možností je například Nintendo Switch. Dnešním prvním tipem je nabíječka pro Nintendo Switch, pomocí které je možné dobíjet až 4 Joy-Con ovladače zároveň. Pokud tak například doma pořádáte party, můžete nabíjet ovladače pro dvě konzole zároveň. Nabíječka Nintendo Switch doplní energii za 3 hodiny a potěší rozumná cenovka.

IPEGA PG-9177 nabíječka pro Nintendo Switch – vlastnosti

 • konektor: USB-C
 • doba nabíjení 3 hodiny
 • výstupní napětí: 5 V, proud 1 A
nabíječka pro nintendo switch

Cena: 186 Kč (GeekBuying)

– zaslal Jozef Doliňák (celkově 9 tipů)

2) Kompaktní bezdrátová nabíječka

Stojánek na telefon a bezdrátová nabíječka v jednom. To je dnes velice oblíbené spojení u majitelů telefonů s bezdrátovým nabíjením. Pokud se poohlížíte po takovém řešení, které je zároveň levné a kompaktní, máme pro vás tip. Tuto nabíječku je možné nosit s sebou v batohu nebo třeba kabelce.

bezdrátová nabíječka a stojánek

Cena: 319 Kč (TinyDeal)

3) HDMI přepínač

Situace, kdy máte 2 HDMI výstupy, ale jen jeden volný HDMI vstup v televizi či monitoru, může nastat jednoduše. Jak z toho ven, aniž bychom museli pokaždé kabely pracně přepojovat? Pomůže HDMI přepínač, který jedním stiskem přepne HDMI vstup. Tento HDMI přepínač jde ale použít i opačně, tedy například máte-li jeden zdroj a chcete jej pouštět jednou na PC a jednou třeba vedle na televizi.

HDMI přepínač

Cena: 205 Kč (Aliexpress)

4) Aktivní HDMI na VGA redukce

HDMI výstup dnes začíná být standardem, stále to však ještě není samozřejmost. I dnes se můžete setkat se staršími monitory či projektory, které podporují pouze VGA připojení. Jak to udělat u zařízení, které již vysílá jen digitální signál přes HDMI? Možností je použít aktivní převodník z HDMI na VGA.

HDMI VGA převodník

Cena: 373 Kč (GearBest)

5) Kompaktní držák do auta

Posledním tipem dnešního dílu potěšíme motoristy, kteří řeší, kam umístit telefon. Pokud jej potřebujete použít například jako navigaci, hodí se držák. Těch jsme si již představili celou řadu. Dnes pro vás máme držák do auta, který v momentě, kdy v něm není telefon zasunut, skoro nezabírá místo. Pokud do něj ale telefon vsuneme, postará se o něj velice dobře.

držák do auta

Cena: 60 Kč (GearBest)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat z Číny. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů. Podívejte se také na speciál se 100 tipy.

O co budeme hrát?

 • 1. místo – cena v hodnotě 10 dolarů
 • 2. místo – cena v hodnotě 7 dolarů
 • 3. místo – cena v hodnotě 3 dolarů
xiaomi nabijecka-tipy z ciny


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.
[gravityform id=“43″ title=“true“ description=“true“ ajax=“true“]

5 tipů na zajímavé zboží – pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Vyhlášení proběhne po 216. díle seriálu.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

Který z našich tipů vás zaujal nejvíce?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)