VIDEO: Samsung ukázal, co prý zvládne jeho 200MPx senzor

Samsung 200Mpx senzor ISOCELL HP1 video

Společnost Samsung se plnou parou vrhla na propagaci svého nového mobilního 200Mpx fotosenzoru ISOCELL HP1, který byl oficiálně představen již vloni na podzim, nicméně zatím nedostal příležitost předvést se v žádném telefonu. Že se ten okamžik ale blíží, to naznačují nejen různé úniky a spekulace, ale teď i nově publikované reklamní video přímo od výrobce. Samsung v něm ukazuje, jak užitečné mohou být i ty nejmenší detaily a vysoké rozlišení.

ISOCELL Image Sensor: More pixels. More detail. | Samsung

ISOCELL Image Sensor: More pixels. More detail. | Samsung

Hlavní roli v krátkém spotu hrají jak 200Mpx ISOCELL HP1 usazený na unikátní desce a vybavený dodatečným objektivem, tak zejména krásná chlupatá kočka. Její snímek se po vyfocení objeví na stěně budovy jako reklamní plachta o rozměrech 28 x 22 metrů, kterou bylo po tisku potřeba složit ze dvanácti dílů. Video mimo jiné poukazuje na to, že snímač s tak vysokým rozlišením může pohodlně nabídnout kvalitní digitální “přiblížení” pomocí ořezu. Tedy funkci, ke které je částečně určen.

jak moc hledíte na rozlišení mobilního fotoaparátu?

Zdroj: sammobile

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)