Přes 1 milion bodů v AnTuTu. Který telefon získal tohle vysoké skóre?

antutu benchmark

AnTuTu benchmark je jedním z nejoblíbenějších ukazatelů výkonu jednotlivých telefonů. V současné době žebříčku vládne mobil nubia Red Magic 6, který si vysloužil velmi vysokých 858 734 bodů. Již brzy však s největší pravděpodobností uvidíme telefon, který nabízí ještě o dost větší výkon.

realme GT 2 Pro bude extrémně výkonný mobil

Leaker Digital Chat Station potvrzuje, že nedávno uniklý screenshot z tohoto benchmarku byl pořízený na telefonu realme GT 2 Pro. Má jít o vůbec první vlajkovou loď této firmy v pravém slova smyslu. Ano, už teď realme nabízí telefony s vlajkovými čipsety, ale ty mají vždy nějaký kompromis, ať se týká fotoaparátů nebo celkového zpracování.

realme GT 2 Pro antutu

Telefon, který se označuje jako RMX3300 však bude nekompromisní. Tiká v něm čipset Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 a vysloužil si skóre 1 025 215 bodů, což je vůbec nejvíce ze všech zařízení. Před nějakým časem byl sice v benchmarku spatřen telefon se skóre 1 350 020 bodů, ale o tom bohužel vůbec nic nevíme.

Jak se na vlajkovou loď realme těšíte?

Zdroj: gizmochina

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)