Takto vypadá první dostupný mobil s neviditelným předním foťákem

ZTE Axon 5G s neviditelným foťákem

Zhruba před týdnem jsme vás informovali o tom, že už oficiálně víme, který výrobce telefonů na trh uvede sériově vyráběný mobil s čočkou fotoaparátu ukrytou pod vrstvou displeje. Postará se o to firma ZTE a inkriminovaným modelem bude Axon 20 5G. Přípravu revolučního přístroje potvrdil přímo šéf firmy a z dalších uniklých dokumentů jsme se mohli dozvědět i zmíněné modelové označení. Z registračních dokumentů pro TENAA mimo jiné vzešly i obrázky nového mobilu. Trochu nekvalitní snímky teď trumfl opět šéf společnosti Ni Fei, který zveřejnil oficiální promo plakát telefonu ZTE Axon 5G s “neviditelným” foťákem.

ZTE Axon 5G s neviditelným foťákem plakát

Na oficiálním renderu není obecně nic extra zvláštního. Hlavní pozornost ale pochopitelně poutá displej mobilu. Nenarušuje jej žádný rámeček, výřez či průstřel. Nejde ani o řešení s výsuvným senzorem. Čočka je skutečně ukrytá pod obrazovkou. Na zadní straně mobilu jsou čtyři fotoaparáty a mezi hardwarové specifikace by měly patřit 6.92” Full HD+ OLED displej, čipset Snapdragon 765G, až 12 GB RAM + 256 GB úložiště a baterie s kapacitou kolem 4300 mAh. K představení ZTE Axon 5G s neviditelným foťákem by mělo dojít 1. září.

Těšíte se na zavedení této technologie?

Zdroj: GSMarena

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)