TOPlist

Zrušené LG Velvet 2 Pro vypadá skvostně. Mrkněte na detailní fotky a video

lg velvet 2 pro unboxing

Na začátku dubna společnost LG oficiálně potvrdila svůj konec na poli chytrých mobilních telefonů. Ještě několik měsíců předtím to přitom vypadalo, že má s mobilní divizí velké plány. Povedený LG Velvet nebo zajímavý LG Wing jsou jasným důkazem. Jenže pak přišla rána a firma ohlásila svůj konec. Z níže přiloženého videa je přitom jasné, že nástupce LG Velvet – LG Velvet 2 Pro nebyl daleko od toho, aby se dostal na trh. A je to velká škoda. Vypadá totiž opravdu zajímavě.

Zrušené LG Velvet 2 Pro na videu

Dle dostupných informací měla firma LG prodat několik tisíc vyrobených kusů svým zaměstnancům a jeden z nich natočil unboxing video, který ukazuje klíčové parametry LG Velvet 2 Pro. Můžeme si všimnout několika tlačítek – napájení, dvě tlačítka pro korekci hlasitosti a také tlačítko pro vyvolání Google Asistenta. Snímače fotoaparátu mají zlatý odstín, který v kombinaci s černým telefonem vypadá skvěle.

LG의 마지막 스마트폰! 벨벳 2 프로 (LG 레인보우) 세계 최초 언박싱 with 고급 정보들

LG의 마지막 스마트폰! 벨벳 2 프로 (LG 레인보우) 세계 최초 언박싱 with 고급 정보들

Balení taktéž prozrazuje, že LG uvažovalo o přibalení redukce USB-C na audio jack. Můžeme vidět také dvě pouzdra a nabíjecí kabel, ovšem adaptér trochu překvapivě chybí. Specifikace jsou pak samozřejmě špičkové. Pod kapotou tiká čipset Snapdragon 888 v kombinaci s 8 GB RAM a 128 GB pamětí. Dominantou měl být 6,8″ P-OLED panel se 120 Hz obnovovací frekvencí a zadní objektivy pak mělo tvořit trio 64 MPx hlavní + 3x teleobjektiv + ultraširoký snímač. Baterie pak disponuje kapacitou 4 500 mAh.

Líbil by se vám LG Velvet 2 Pro?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)