TOPlist

Zprávy pro Android v aktualizaci přináší změny v UI a další novinky

Zprávy pro Android

Aplikace původně známa jako Google Messenger, byla před dvěma měsíci přejmenována na Android Messages. V českém překladu pak Zprávy pro Android. Nyní přináší aktualizaci 2.2, která přináší několik novinek.

Zprávy pro Android dostává aktualizaci 2.2

Verze 2.2 přináší několik změn v uživatelském rozhraní. Symbol „Plus“ pro přidání samolepek byl změněn tak, aby více výrazný. Nyní má bílou barvu a kolečko ve kterém je, má stejnou barvu jako motiv aplikace, který si zvolíte v nastavení. Zároveň když jej stisknete, tak se symbol změní na klávesnici, aby bylo více jasné, jak se dostat z rozhraní zpátky ke psaní.

Google Messages
Google Messages

Dále se dá jednodušeji zahájit skupinová konverzace, a to pomocí nového tlačítka v menu „Nová konverzace“. Je to tak nyní intuitivnější. Nejedná se o příliš velkou aktualizaci, ale na druhou stranu přináší rozumné novinky. Aktualizovat by se vám měla aplikace během několik následujících dní, případně si ji můžete již nyní stáhnout například přes APKmirror.com.

Používáte Zprávy pro Android k posílání SMS?

Zdroj: androidauthority.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)