TOPlist

Huawei je nucený posunout svou vývojářskou konferenci kvůli koronaviru

zpoždění HDC.Cloud

Nástup nebezpečného koronaviru už si v Číně vyžádal 17 obětí a dochází dokonce ke kompletnímu uzavírání některých měst a oblastí. Na nepříjemnou situaci musela zareagovat také společnost Huawei, která má v postiženém regionu Wuhan naplánovanou svou velkou vývojářskou konferenci HDC.Cloud. Kvůli epidemii je nucena posunout její termín. Původně se měla akce konat 11. a 12. února, nové datum bylo stanoveno na 27. a 28. březen. Zpoždění termínu konání HDC.Cloud bude tedy více než šestitýdenní.

Huawei slabší prodeje

„Velmi nám záleží na zdraví a bezpečnosti našich hostů. S ohledem na současnou situaci kolem epidemie koronaviru jsme se tedy rozhodli naši Huawei Developer Conference 2020 (Cloud) posunout,“ informuje společnost na webu události. Kvůli koronaviru momentálně panuje v oblasti velký chaos a strach. Jde o životy a úřady i bezpečnostní složky jsou v plné pohotovosti. Číňané dokonce v oblasti úplně vykoupili ochranné masky. Je tedy logické, že v takové situaci nejde podobnou akci uspořádat. Zpoždění akce HDC.Cloud jistě každý pochopí.

Těžko říct, jak se to může projevit ve strategii a dalším postavení značky. S ohledem na překotnou snahu rozvíjet vlastní aplikace a nástroje namísto těch od Googlu je pro Huawei kontakt s vývojáři extrémně důležitý. Na konferenci také bývají oznámeny významné produkty.

Co na situaci říkáte?

Zdroj: Gizmo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)