TOPlist

Známe cenu HTC One Mini 2. Obstojí proti konkurenci?

htc one mini 2

Nebudeme vás příliš dlouho napínat. Cenová revoluce u HTC se prozatím nekoná, a tak to vypadá, že „mini“ v názvu bude opravdu jen u jména telefonu. Telefon totiž ani přes svůj název nebude žádný drobek, za což může použitý materiál, kterým je kov a hlavně velmi kritizovaná nevyužitá černá lišta pod displejem, na které je pouze logo společnosti.

htc one mini 2

Včera jsme se konečně dozvěděli českou cenu zmenšené verze vlajkové lodě HTC. HTC One Mini 2 bude stát 12 999 Kč. Docela dost, že? Bohužel cena je opět o něco výše, než by si HTC mohlo v jejich situaci dovolit, ale nepředbíhejme a raději počkejme na výsledky prodejů. Telefon je od včerejšího dne dostupný v barevných variantách šedé a zlaté. Stříbrná varianta bude k dostání během července.

htc one mini 2

A co HTC One Mini 2 nabízí? 4,5palcový HD displej, čtyřjádrový procesor Snapdragon 400 taktovaný na 1,2 GHz, 1 GB RAM a 16GB vnitřní úložiště. Největší rozdíl oproti klasické verzi vlajkové lodě HTC je nejspíše zadní strana telefonu, na které chybí druhý fotoaparát typický právě pro HTC One M8. Zmenšená verze bude mít na zadní straně „pouze“ jeden objektiv a to s rozlišením 13 Mpx. Na přední straně nalezneme 5Mpx kamerku. Chybět nebude ani slot pro microSD karty, NFC, Bluetooth 4.0, Android 4.4 KitKat s nadstavbou Sense 6 a dvojce předních reproduktorů BoomSound. Kapacita baterie dosahuje 2100 mAh.

Co říkáte na cenu HTC One Mini 2? Je opravdu „mini“?

Chcete si vyzkoušet HTC One M8 na vlastní kůži? Pak zavítejte na pražskou Android RoadShow. Neváhejte a registrujte se!

registrace roadshow

Zdroj: htcfans.

Jan Tipmann
O Autorovi - Jan Tipmann

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (36)