Získejte šest parádních her a zároveň podpořte charitu – Humble Mobile Bundle 3 je tu

2459117-humble+bundle+-+logo+vertical

Službu Humble Bundle není potřeba dlouze představovat. Jedná se o způsob, jak můžete legálně nakoupit balík her a zároveň podpořit dobrou věc v podobě přispění na charitu. Kromě telefonů se s jistou pravidelností balíček objevuje i ve verzi s PC hrami. My se zaměříme na ty mobilní. Nejnovější vydání přináší šest her, které vás na pár hodin jistě zabaví.

Jako vždy v balíčku najdete čtyři hry, které můžete mít takřka úplně zadarmo. Pokud chcete získat i další dvě prémiové, musíte přispět částkou větší, než je průměrná. To vaši peněženku bude momentálně stát necelých 5$. Prémiové hry za to ale jistě stojí.

Nový obrázek (3)

Prémiové hry:

  • Kingdom Rush – První díl jedné z nejlepších TD her se spoustu obranných věží, vylepšeními a pořádnou porcí zábavy.
  • Ridiculous Fishing: A Tale of Redemption – velmi zajímavě zpracovaná hra, ve které se vžijete do role rybáře, kterému jde o pochytání co největšího množství ryb.

Ostatní hry:

  • EPOCH – hra s poutavou grafikou vás pošle do post-apokalyptického světa, kde se ujmete kontroly nad jedním osamělým robotem, který se snaží dostat ke zdroji nabíjení. V cestě mu stojí hordy nepřátel, se kterými si budete muset poradit.
  • rymdkapsel – už jste někdy stavěli z jednotlivých částeček vesmírnou stanici? Ne? Tak máte příležitost. Rymdkapsel je logicko-strategickou hrou, kde půjde přesně o tohle.
  • SpellTower – aplikace řádně procvičí vaše mozkové závity. Jedná se o logickou hru s písmenky, kde je vaším úkolem sestavit co nejvíce slov.
  • Swordigo – graficky pěkná skákačka, ve které bojujete s nepřáteli, překonáváte překážky a vyhýbáte se čemukoli, co by vás mohlo zabít.

Třetí díl Humble Mobile Bundlu je tu a stojí za pořízení. Nabídka je časově omezena a potrvá ještě necelých 14 dní. Všechny hry zakoupíte přímo na oficiálních stránkách – humblebundle.com.

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)