Získá Xperia Tablet Z v anketě Android roku 2013 stejné hodnocení jaké mu udělila asociace EISA?

1368131308_508816872_3-Busco-alguna-importadora-o-alguin-que-traiga-el-Xperia-Tablet-Z-de-sony-La-Paz

Komerční článek:

Mezinárodní porota skládající se z redaktorů 50 časopisů zaměřených na spotřební elektroniku udělila letos tabletu titul Evropský tablet roku 2013-2014. Získá za své vlastnosti stejné pozitivní hodnocení také od českých uživatelů v anketě Android roku 2013? Podpořte jej!

android-roku-2013-hlasuj

Xperia Tablet Z je v současné době nejkvalitnější, vysoce výkonný 10,1″ LTE tablet s operačním systémem Android. Tablet je vyrobený z vysoce kvalitních materiálů. Je neuvěřitelně tenký a lehký s tloušťkou pouhých 6,9 mm a hmotností 495 g. Tablet je poháněný superrychlým čtyřjádrovým procesorem společnosti Qualcomm s označením Snapdragon S4 Pro. Navíc je vyroben v provedení s nejvyšší úrovní ochrany proti vniknutí vody (IP55 a IP57), jakou kdy zařízení kategorie tablet mělo, díky níž je imunní vůči náhodnému polití nebo postříkání.

Dostupné jsou verze s vestavěnou pamětí velikosti 16 GB nebo 32 GB. Pro rozšíření kapacity paměti je možné také použít slot pro paměťovou kartu typu MicroSD. Tento tablet podporuje všechny nejnovější komunikační technologie, takže v něm určitě najdete technologie a funkce jako Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Miracast, Bluetooth, FC a 4G LTE.

Jedna ze dvou kamer, která je umístěna v zadní části tabletu, dokáže díky CMOS snímači Exmor R snímat nejen fotografie s rozlišením až 8,1 megapixelů, ale
i Full HD videa. Díky integrovanému infračervenému portu můžete Xperia Tablet Z využívat i jako dálkové ovládání pro váš systém domácí zábavy.

Klíčové vlastnosti Xperia Tablet Z

  • 10,1″ HD WUXGA Display s  rozlišením 1920×1200 bodů a technologií Mobile BRAVIA Engine 2
  • Ochrana proti vnikání prachu a vody (IP55 a IP57) s displejem krytým vysoce odolným sklem
  • Asynchronní čtyřjádrový procesor Snapdragon S4 Pro s frekvencí 1,5 GHz, a 2 GB operační paměti
  • Možnost připojení jedním dotekem pomocí technologie Near Field Communication (NFC)
  • Jedinečný design OmniBalance
  • Zadní fotoaparát s rozlišením 8 Mpx a technologiemi „Exmor R for mobile“ a Superior Auto, plus přední HD fotoaparát s rozlišením 2 Mpx
  • Režim snížení spotřeby Battery STAMINA, který dále zlepšuje výdrž v pohotovostním stavu

android-roku-2013-hlasuj

Hlasujte v anketě Android Roku 2013 pro Sony Xperia Tablet Z

android-roku-2013

Komerční článek:

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)