Chcete sníh i v telefonu? Tip na 10 zimních her pro Android zdarma

zimní hry pro Android

Chcete si užívat zimních a sněhových radovánek třeba i doma u v teple u krbu nebo v posteli před spaním? Nebo to chcete dopřát vašim dětem? Přinášíme vám tip na deset vybraných zimních her pro Android. Podíváme se jejich prostřednictvím třeba na skokanské můstky, ledovou hokejovou plochu nebo free snowboardové sjezdovky. Všechny zimní hry pro Android v tomto seznamu jsou k dispozici zdarma v obchodě Play Store.

1. Athletics 2: Winter Sports

Athletics 2: Winter Sports
Athletics 2: Winter Sports

Druhé vydání oblíbené sportovní hry opět obsahuje množství disciplín a závodů. Patří mezi ně třeba boby, slopestyle i netradiční sjezd na kole.

2. Alto’s Adventure

Alto's Adventure
Alto's Adventure

Snowboardovací a skákací plošinovka, která si od některých redakcí a žebříčků vysloužila již v roce 2015 velkou pozornost a množství titulů.

3. Ski Jumping Pro

Ski Jumping Pro
Ski Jumping Pro

Název mluví jasně, v této hře jde o skoky na lyžích. Aplikace sází na propracovanou 3D grafiku a celkovou realističnost tohoto sportu z můstků.

4. Ice Hockey 3D

Ice Hockey 3D
Ice Hockey 3D

Další kousek, který sází na vymakanou grafiku ve 3D. Součástí hry je také možnost vylepšovat výkonnostní charakteristiky vašich hráčů.

5. Snowboard Party: World Tour

Snowboard Party
Snowboard Party

Další zástupce snowboardingu s několika oceněními i hromadou pochval od hráčů. Reálná grafika, obrovské sjezdovky, reálné prostředí. Má i další verze.

asus rog phone hrani android

6. Stickman Ice Hockey

Stickman Ice Hockey
Stickman Ice Hockey

Opět lední hokej, tentokrát ale v kresleném provedení. Tohle by si mohly zamilovat i vaše děti. Navíc jde vypnout zakázané uvolnění a to je sen!

7. Ice Skating Ballerina – Dance Challenge Arena

Ice Skating Ballerina
Ice Skating Ballerina

Něco vyloženě pro holky. Ne, že by krasobruslení bylo jen pro ně, ale celkové pojetí hry jako vystřižené z disneyovky má asi jasnou cílovou skupinu.

8. Shred It!

Snowboardy do třetice. Tentokrát s kreslenou grafikou, 3D pohledem, různorodými překážkami a příběhem s roztomilými postavičkami.

9. Ski Jump Challenge

Ski Jump Challenge
Ski Jump Challenge

Znovu skoky na lyžích, ale samozřejmě trochu jinak. V animovaném provedení s bočním pohledem určitě poskytne hodiny zábavy i pro nejmenší.

10. Ski Safari 2

Ski Safari 2
Ski Safari 2

Bláznivina, která vás v doprovodu sourozenecké dvojice zavede i mimo prostředí zimy. Projížďku na kamnech po sjezdovce si nemůžete nechat ujít.

Máte jiné oblíbené zimní hry pro Android? Pochlubte se…

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)