ZENS Qi Wireless – stylová bezdrátová nabíječka do auta

zens cover

Jste často na cestách během kterých si potřebujete nabít telefon? Pokud vás nelákají klasické auto nabíječky, firma Zens pro vás připravila jednu bezdrátovou s názvem ZENS Qi Wireless Car Charger. Abyste ji mohli využít, musí mít vaše auto přihrádku na kafe, poněvadž přesně tam nabíječka zapadne. Nabíječka má válcovitý tvar, s obdélníkovou mezerou, kam nastojato zasunete svůj smartphone. Toto řešení nám nepřijde úplně praktické, protože nemáte šanci vidět na displej a použít třeba navigaci.

ZENS Qi Wireless

ZENS Qi Wireless Car Charger se v zahraničí začne prodávat 15. dubna za cenu 69,99 euro. Připomeňme, že nabíječka je vhodná pro telefony s maximální úhlopříčkou pět palců. Větší stroje už se nevejdou. Zároveň váš smartphone musí podporovat bezdrátové nabíjení.

ZENS Qi Wireless má konkurenci od Nokie

Samozřejmě řešení společnosti ZENS není jediné na trhu a zajímavou bezdrátovou autonabíječku představila i Nokia. Nokia CR-200 může být zajímavou volbou pro motoristy, kteří chtějí svůj telefon nabíjet za jízdy a zároveň používat navigaci. Bez problému ji seženete i u nás za cenu startující na 1 500 Kč.

nokia_cr-200

Zdroj: AndroidCentral

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

malware-badpower-telefon-ohen

Malware BadPower může roztavit telefon

Zprávičky Petr Ludvík Petr Ludvík
2 min. uložit na později

Komentáře (12)