ZELENÝ ČTVRTEK – jaké bylo první setkání s fanoušky [fotogalerie]

Zelený čtvrtek – zelený tablet

Přesně před týdnem jste měli možnost se setkat s velkou částí naší redakce a s hromadou zajímavých zařízení na prvním neformálním setkání s fanoušky, které jsme nazvali ZELENÝ ČTVRTEK. Přestože nám nepřálo počasí, dostavil se příjemný počet fanoušků. Je nám jasné, že v nejhorším počasí, jaké v Praze za poslední 3 měsíce bylo, se nechtělo cestovat úplně každému. Někteří z přítomných již večer do sprchy zaručeně nemuseli. :) Setkání se konalo v krásném novém klubu District Prague v nákupním centru Harfa v blízkosti stanice metra Českomoravská.  Klub nabízí výborné zázemí pro hráče počítačích i konzolových her.

Zelený čtvrtek v klubu District Prague Zelený čtvrtek v klubu District Prague

Každý nově příchozí nejdříve potvrdil svoji registraci na zeleném tabletu, Prémium uživatelé dostali poukázku na nápoj zdarma a pak už bylo na každém, jaké zařízení vyzkouší nebo jakého redaktora vyzpovídá jako prvního. V průběhu večera se řešil i malý kvíz, který obnášel 9 testových otázek týkajících se novinek a článků, které u nás vyšli v uplynulém měsíci. Musíme přiznat, že nikdo z přítomných nezvládl test na plný počet a proto se hlavní výhra přesouvá na příští setkání. Za nejvyšší počet správných odpovědí, což bylo 7, dostal fanoušek Mirek z Náchoda nakonec aspoň poukaz na pivo.

Kvíz si můžete prohlédnout na následujícím obrázku, jen doplňujeme, že kromě správnosti byla rozhodující i rychlost vyplnění.

Dost už textu, mrkněte co všechno jste si mohli na ZELENÉM ČTVRTKU vyzkoušet.

Zelený čtvrtek - zelený tablet

Zelený čtvrtek - Android se srovnání nebojí - HTC One Mini vs. Apple iPhone 5

Zelený čtvrtek - Samsung Galaxy ZOOM

Zelený čtvrtek - Samsung Galaxy Gear (1)

Zelený čtvrtek - kvíz, jako ve škole (4)

Zelený čtvrtek - debata nad hračkami

Podle nás se večer výborně vydařil a doufáme, že se s Vámi uvidíme na příštím ZELENÉM ČTVRTKU v Praze, nebo už tento víkend na Android Roadshow v Českých Budějovicích.

Více o Android Roadshow zde: Google Glass na Android RoadShow již tuto sobotu v Českých Budějovicích

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)