Zápisník budoucnosti Rocketbook převede text i kresby do telefonu. Používat se dá i opakovaně

zapisnik budoucnosti rocketbook

Na konci minulého roku jsme informovali o zajímavém zápisníku od Xiaomi, který dokáže převést texty a kresby do telefonu. Dostupný je prozatím stále jen v Číně. Nicméně v Česku už můžete pořídit jiný zápisník, který podporuje rychlý převod do digitální podoby. Oproti Xiaomi má navíc jednu velkou výhodu. Jednotlivé stránky se dají mazat a zápisník můžete využívat neustále dokola.

Zápisník budoucnosti Rocketbook dokáže rychle synchronizovat poznámky s cloudem

Řešení od Xiaomi a Rocketbook se od sebe poměrně dost liší. U Rocketbooku si už na první pohled všimnete, že je přizpůsoben rychlému sdílení do telefonu. Výrobce uvádí celkem tři hlavní prvky, které zaručují rychlý přenos pomocí aplikace. V první řadě to jsou tlusté tmavé okraje, které pomáhají tomu, aby aplikace lépe zachytila stránku. Na spodní straně si můžete všimnout QR kódu, podle něj pozná aplikace, o kterou stránku se jedná. Hlavní prvek se ale nachází vedle QR kódu.

Jde o celkem 7 různých symbolů. V mobilní aplikaci si ke každému symbolu můžete přiřadit jednu oblíbenou aplikaci nebo službu, do které se budou poznámky automaticky synchronizovat. Podporuje se Box, Dropbox, Google Disk, Evernote, iCloud, OneNote, Slack a e-mail. Po nastavení služeb, už jen stačí na stránce dole zaškrtnout symbol a stránka se odešle do cloudu poté, co ji naskenujete telefonem.

rocketbook podporovane sluzbyPodporované služby

Skenování pomocí aplikace má být jednoduché a intuitivní. Rocketbook App ořízne a zvětší každý scan. V neposlední řadě potěší, že stránky se dají vymazat například poté, co je převedete do digitální podoby. Potřeba je speciální pero a fixy Pilot Frixion. U zápisníku Rocketbook Wave se stránky mažou tak, že zápisník dáte do mikrovlnné trouby na cca 2 minuty. U Rocketbook Everlast stačí navlhčený hadřík. Zápisníky Rocketbook se dají koupit i v Česku. Začínají na ceně od 390 Kč až do 990 Kč. Záleží na velikosti, maximálně se dá pořídit ve velikosti A4.

Introducing Rocketbook Everlast

Introducing Rocketbook Everlast

Rocketbook
Rocketbook

Znáte nebo používáte zápisník Rocketbook?

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)