Převeďte si vaše texty a kresby do telefonu: Xiaomi vytvořilo chytrý sešit

Xiaomi chytry sesit

Zajímavá novinka se objevila na serveru Xiaomi Youpin, kde se objevují nové produkty a lidé následně rozhodují, jestli se objeví v prodeji. A to podle toho, kolik lidí si daný produkt přeobjedná. Jeden z hitů posledních týdnů je na tomto serveru chytrý sešit Xiaomi. V základu vypadá jako klasický sešit s propiskou. Ve skutečnosti ale všechny vaše tahy přenáší i rovnou do telefonu.

Chytrý sešit Xiaomi vás naučí kreslit pomocí aplikace v telefonu

V základu je tento sešit určen k tomu, aby uživatele naučit kreslit. Na telefonu budou přehrávat jednotlivé kroky a vy je budete následovat na sešit. Jeden sešit má 40 speciálních stránek, na které se píše či kreslí pomocí dodávaného pera. Speciální pero má v sobě digitizér a díky tomu se dá kresba či text přenést do telefonu.

aplikace xiaomi chytry sesit

K dispozici bude Android i iOS aplikace, přes kterou se budou dát stáhnout další skeče a návody ke kreslení. Podporují se formáty PNG, JPG, GIF a MP4. Bohužel je tu menší mínus. Zatímco klasickou propisku a sešit koupíte za několik desítek korun, zde u chytrého sešitu Xiaomi si musíte připlatit. V přepočtu s DPH bude stát cca 980 Kč.

chytry sesit psani xiaomi

Nicméně ukazuje tu jednu z možností do budoucna, jakým směrem by se mohlo vydat moderní školství. Zachová se psaní, ale zároveň výtvory půjdou jednoduše přenést do digitální podoby, kde se s nimi může dále pracovat.

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Co říkáte na tento chytrý sešit od Xiaomi?

Zdroj: xiaomitoday.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)