Zajímavý koncept Samsung Galaxy S5 se zahnutým displejem [video]

koncept Samsung Galaxy S5 cover

Už se také nemůžete dočkat představení další generace vlajkové lodi společnosti Samsung? Od představení aktuálního top modelu Samsung Galaxy S4 uplynulo už více než 7 měsíců, a tak je čas těšit se na to, co nám Samsung nachystá příště. Po internetu už pomalu začínají kolovat různé, méně či více, ověřené informace o hardwarové výbavě tohoto smartphonu. Nejnovější informací je, že bude díky novému 64bitovému procesoru řady Exynos disponovat 4GB pamětí RAM, nebo také to, že fotoaparát s 16 Mpx senzorem bude dodávat společnost Sony.

Pojďme se ale nyní podívat na to, jak si Samsung Galaxy S5 představují tvůrci blogu GalxyS5Info. Jak už je na první pohled vidět, jedná se o koncept jakoby z jiné galaxie a přesně tak je také uváděn. Hlavní moto, které provází celé produktové video, je věta “Lets Warp Into The Next Galaxy”, což se dá volně přeložit jako “Skočme do příští galaxie”. Slovo Warp ve sloganu odkazuje na slavný sci-fi seriál Star Trek. Jedná se o název fiktivní technologie umožňující mezigalaktické skoky (viz. Wikipedie).

Následovník slavné rodiny modelů “S” by měl dle tohoto konceptu disponovat 5,3palcovým zahnutým OLED displejem YOUM, operační pamětí RAM o velikosti 3 GB, osmijádrovým procesorem s taktem 2 GHz, 16Mpx fotoaparátem, až 128 GB vnitřní paměti, vodotěsným a nárazuvzdorným tělem vyrobeným z hliníku a baterií s kapacitou 3 200 mAh. Na kompletní přehled se podívejte na obrázek níže.

koncept Samsung Galaxy S5 - specifikace koncept Samsung Galaxy S5 – specifikace

Dost už ale textu, následující video vám prozradí nejvíce.

Samsung Galaxy S5 Concept – Flexible Display, Touch Sensor & Much More

Samsung Galaxy S5 Concept - Flexible Display, Touch Sensor & Much More

 

Pokud se vám tento koncept líbí, podívejte se i do našeho staršího článku na další koncepty z pera fanoušků společnosti Samsung.

Koncepty Samsungu Galaxy S5: bude opravdu tak skvělý?

Co by podle vás neměl Samsung Galaxy S5 v žádném případě postrádat?

zdroj: galaxyS5info, AndroidGuys

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (17)