5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #109: Xiaomi Roidmi držák do auta a další

tipy z ciny 109

Středeční ráno začněme tradičně naším výběrem 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů. V již 109. díle jsme si pro vás připravili Xiaomi Roidmi držák do auta, šikovnou sadu na opravu telefonu, vybavený TV box s Androidem či přenosný odpuzovač komárů do USB.

1) Xiaomi Roidmi držák do auta

Příslušenství do auta od značky Xiaomi se těší velké oblibě. Čínská společnost nabízí nabíječky, kamery do auta nebo třeba držák. Xiaomi Roidmi držák do auta představuje zajímavé řešení pro všechny, kteří chtějí používat mobilní telefon i za jízdy – třeba jako GPS navigace. Tento držák nabídne kvalitní konstrukci s magnetickou hlavou, kterou je telefon přitahován. Držák lze umístit do mřížky ventilace. Pokud nemáte mobilní telefon s kovovým tělem, je dodáván nalepovací plíšek.

5 tipu na zbozi z cinskych obchodu – xiaomi roidmi drzak

Cena: 164 Kč (GearBest)

2) Sada na opravu telefonu

Nikde není psáno, že poškozený displej dnešních telefonů musí nutně opravovat servis. Na internetu je k dispozici spoustu levných dílů a zároveň podrobných video návodů, které s tímto úkonem pomohou. Tak či tak, pokud nechcete telefon při opravě poškodit či poškrábat, se vám bude hodit sada na opravu telefonu. Tento tip je sice na první pohled o něco dražší, na druhou stranu nabídne velké množství šroubováků s různými rozměry. Nechybí ani přísavky a plastové přípravky pro šetrné “otevření” telefonu. Vše je ukryto v sympatickém pouzdře.

5 tipu na zbozi z cinskych obchodu – sada na opravu

Cena: 508 Kč (GearBest)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 5 tipů)

3) Vybavený TV box s Androidem

Minulé díly jsme si představili levná řešení Android PC, která dokážou z hloupé televize udělat chytrou. Dnes si naopak ukážeme TV box s Androidem, který není nejlevnější, ale zase skvěle vybavený a výkonný. Alfawise H96 Pro+ se může pochlubit například 3GB RAM pamětí, 32GB vnitřním úložištěm, osmijádrovým CPU, podporou Bluetooth i Wi-Fi (2,4/5 GHz), RJ45 konektorem či podporou 4K videa.

Alfawise H96 Pro+ – vlastnosti

 • CPU: Amlogic S912, osm jader,
 • paměť: 3 GB RAM, úložiště 32 GB,
 • Wi-Fi: 802.11a/b/g/n/ac,
 • Bluetooth, HDMI, Ethernet, SPDIF, slot pro paměťové karty, USB,
 • dálkový ovladač,
 • Android 7.1.
5 tipu na zbozi z cinskych obchodu – Alfawise H96 Pro+

Cena: 1472 Kč (GearBest)

– zaslal David Král (celkově 1 tip)

4) Vybavený bezdrátový ovladač

Nejen k Androidím PC se vám může hodit bezdrátový ovladač. Aby bylo možné TV Box s Androidem pohodlně ovládat, lze použít ovladač se spoustou kláves či třeba touchpadem. Tento povedený ovladač toho nabídne za svou cenu opravdu hodně a hodí se nejen pro pohyb prostředím televize, ale i pro zadávání textu či třeba hraní her. Díky podsvícení kláves jej můžete používat pohodlně za všech světelných podmínek.

VIBOTON i8 Plus – vlastnosti

 • QWERTY klávesnice s vlastním podsvícením,
 • touchpad, podpora multitouch,
 • F klávesy pro Windows
 • vlastní baterie nebo napájení pomocí 2x AA
5 tipu na zbozi z cinskych obchodu – bezdratovy ovladac

Cena: 294 Kč (GearBest)

– zaslal Jozef Doliňák (celkově 3 tipy)

5) Odpuzovač komárů do USB

Dnešní díl zakončeme spíše něčím vtipnějším. V čínských obchodech toho nalezneme opravdu spoustu – třeba odpuzovač komárů, který lze napájet z USB. Díky tomu jej můžeme vzít kamkoliv a stačí nám pouze powerbanka, která stejně bývá často součástí delší výpravy mimo civilizaci. Stačí jen doplnit olej proti komárům a zapojit.

5 tipu na zbozi z cinskych obchodu – odpuzovac komaru

Cena: 56 Kč (TinyDeal)

– zaslal Jozef Doliňák (celkově 3 tipy)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat z Číny. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů.

O co budeme hrát?

cestovni-pouzdro


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.

---> Pro hlasování je potřeba se přihlásit! <---

5 tipů na zajímavé zboží – pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Další vyhlášení proběhne po 116. díle seriálu v samostatném článku.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

Který z našich tipů vás zaujal nejvíce? Xiaomi Roidmi nebo třeba vybavený TV Box?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)