Zajímavé Xiaomi produkty, které jste zřejmě neznali. Co třeba boty?

populární xiaomi produkty

Už dávno není Xiaomi pouze výrobcem telefonů se skvělým poměrem mezi cenou a výkonem. V dnešní době kromě nich nabízí také vlajkové lodě, které nabízejí prémiové funkce a stojí kolikrát i přes 30 000 Kč. Čínská firma ale neustále investuje do různých startupů a jejich malé podznačky vytváří velice zajímavé produkty. Na Aliexpressu v dnešní době seženete od Xiaomi téměř vše. V dnešním článku si ukážeme zajímavé Xiaomi produkty, které jste zřejmě neznali. Co třeba deštník, outdoorové boty, bezdrátové reproduktory k počítači nebo vysokotlaký čistič?

Xiaomi Urevo umbrella

Xiaomi představilo svůj deštník s názvem Urevo, který mimo jiné disponuje také LED osvětlením, takže lépe večer uvidíte na cestu. Jedná se o již druhou generaci, která je levnější než předchozí a samotné otevření deštníku trvá dle výrobce pouhou vteřinu. Pokud tedy chodíte často večer sami a deštník používáte, může vám Xiaomi Urevo umbrella přijít vhod.

Cena: 520 Kč

Boty Xiaomi Extrek

Ve spolupráci se společností Extrek představilo Xiaomi boty, které jsou vhodné pro pěší turistiku. Jsou tedy ideální na hory či jiné výlety do přírody. Samozřejmě jsou nepromokavé a jsou vyrobené z antibakteriálních materiálů, které zabraňují nadměrnému pocení. Konkrétně tento model je v nabídce na Aliexpressu a to za přibližně 75 dolarů + doprava.

Cena: 2 000 Kč

Xiaomi Youpin Auto Car Washer Spray

Xiaomi Youpin Auto Car Washer Spray je vysokotlaký čistič, který můžete použít nejen na automobily, ale třeba také zalévání květin nebo čištění terasy. Výhodou je, že je zařízení bezdrátové a přenosné. Mělo by vydržet 30 minut stříkání, což je pro tyto aktivity většinou dostačující doba.

Xiaomi Youpin Auto Car Washer Spray.

Xiaomi Youpin Auto Car Washer Spray.

Cena: 2 500 Kč

Xiaomi BINNIFA Desktop Computer Stereo

Xiaomi BINNIFA Desktop Computer Stereo je dvojice reproduktorů, kterou můžete propojit buď přes USB nebo přes Bluetooth 5.0. Zaujmou nejen zajímavým designem a materiály, ale také po zvukové stránce. Nabízejí 2.2 zvuk a samozřejmě je lze připojit kromě počítače také k mobilním telefonům.

xiaomi reproduktory

Cena: 1 400 Kč

Který produkt vám přijde nejvíce zajímavý?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)