Zahrajeme si Battlefield i na mobilu či tabletu?

battle

Vydání čtvrtého pokračování oblíbené střílečky Battlefield už je takřka za rohem a nadšení hráči netrpělivě žhaví stroje. Battlefield patří na samotnou špici, co se grafického zpracování týče. S tím jsou ovšem spojeny extrémní nároky na hardware a na ultimate detaily si rozhodně nezahraje každý. O to více možná překvapí slova Franka Gibeaua, labels prezidenta EA, který řekl, že jeho společnost pracuje na převedení herního zážitku z konzolí i na přenosná zařízení. Bude se prý jednat o “high end and high performance” titul, u kterého se telefony či tablety pořádně zapotí.

410345

Chystaná hra by mohla běžet na enginu Frostbite Go, což je mobilní bráška Frostbitu 3, který bude pohánět Battlefield 4. EA zatím nehovoří o žádném mobilním systému, pro nějž bude hra vydána. Můžeme tedy pouze doufat, že se nedostane pouze na iOS, ale zavítá i na Android.

Z dřívějška už víme, že velitelský mód z Battlefieldu 4, bude dostupný pro tablety. Velitelé tak budou moci řídit ostatní odkudkoliv. Celý projekt vypadá velkolepě a podle slov, která znějí z EA, se o něco podobného ještě nikdo nepokusil. Jak to celé dopadne, se necháme překvapit.

Hrajete rádi střílečky na telefonu / tabletu nebo upřednostňujete jiný žánr? 

Zdroj: AndroidAuthority

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)