YouTube v Česku zavádí studentské předplatné pro služby Music a Premium, jak ho aktivovat?

youtube studentské předplatné

Zvýhodněné předplatné pro studenty za streamovací a další služby je považováno za celosvětový standard. Jinak tomu není ani v případě YouTube Music a YouTube Premium, zvýhodněné studentské předplatné je nyní konečně dostupné také u nás v Česku a to pro vysokoškolské studenty. Aktivovat si ho můžete již dnes, ukážeme, jak na to.

YouTube předplatné pro studenty od 79 Kč

Předplatné pro YouTube služby uživatelům umožňuje neomezené sledování videí a poslech hudby bez reklam, na pozadí i bez připojení k internetu. V případě že jste student tak za YouTube Music Premium zaplatíte 79 Kč měsíčně, případně 109 Kč za YouTube Premium. Za celkem rozumné peníze se tak můžete dostat k veškerému obsahu multimediální platformy YouTube, která se nabídkou řadí mezi Spotify, Deezer a další streamovací služby, jež studentské tarify nabízí.

Jak aktivovat studentské předplatné pro YouTube?

Pokud vás nabídka zaujala, můžete v podstatě hned přistoupit k její aktivaci. Podmínkou pro členství je pak platný status studenta, který je třeba doložit ověřením pomocí SheerID. K tomuto ověření se dostanete pomocí stránek YouTube Music Premium, případně YouTube Premium. Zde pak zadáte stát, název vaší univerzity, jméno, příjmení a e-mail. Přihlášením do studentského portálu (ISIC, SIS…)  následně potvrdíte příslušnost k dané institucí. Jakmile SheerID potvrdí vás status, můžete službu začít využívat. Druhou variantou je pak zaslat sken školního průkazu, typicky ISIC.

Způsob, jak studentské předplatné na Youtube aktivovat se tak příliš neliší od postupu u jiných zvýhodněných tarifů určených pro vysokoškoláky. Mezi podporované instituce pak patří většina vysokých škol na území České republiky. Předplatné YouTube pro studenty můžete využívat po dobu až čtyř let, přičemž je každý rok nutné znovu ověřit status studenta.

Zaujala vás nabídka pro studenty?

Zdroj: Tisková zpráva

Barbora Koďousková
O Autorovi - Barbora Koďousková

Už jako malá propadla kouzlu počítačů a probouzejících se technologií. Své nejnovější poznatky vždy nadšeně sdílela se svým okolím. Přes svůj první, tlačítkový telefon Ericsson… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (19)