TOPlist

Tvoříte či sledujete YouTube Shorts? Tahle novinka potěší

YouTube Shorts skladby 60 sekund

Tvůrci zábavného obsahu na sociální sítě mají v posledních letech k dispozici stále více nástrojů, které jim umožňují vytvářet kreativní příspěvky za použití co nejmenšího počtu dodatečných programů či aplikací a také bez obav z porušování autorských práv u hudebních úryvků. Svou vlastní audio databázi nabízí kreativcům k využití také prostředí YouTube Shorts, které ale bylo v tomto ohledu doteď (stejně jako mnohé další platformy) citelně omezeno maximální délkou zvukové stopy. Ta se nyní zvedá.

YouTube
YouTube

Zatímco doposud mohly mít hudební úryvky v YouTube Shorts pouze 15 sekund, i když bylo často video i několikrát delší a také po zbytek doby ochuzené o podkres, nově mohou tvůrci využít některé skladby až na 60 sekund. Tato možnost zatím není dostupná u úplně celé celé audio databáze, nicméně YouTube slibuje, že to nakonec bude určitě většina. Autoři videí by měli dostupnou délku stopy vidět hned v editoru.

Na jaký druh YouTube Shorts se díváte nejčastěji?

Zdroj: acentral

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)